Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  44
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
  1. #21

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    Yo zic sa ramana god mode, ca doar e sv romanesc si tot ce au astia pe cap e sa te omoare nu sa faci si tu niste jocuri frumoase, la ce mai e mod jb daca trebuie sa ii ti numai in cell pt comenzi, ca daca le-ai dat drumu ies toti serpii
    pai da, exact cum am zis mai sus..god mode day = labareala pana expira timpul pt t ca sa te omoare..deci stai 5 minute sau cate sunt degeaba, eventual daca te omoara si un ct, poti sa-ti aduci si un popcorn, ca intr-un final tot ct-ul sa moara si t-ul sa castige
    Subsemnatu: "Te panichezi cand ma vezi ca pe un jamaican, cand fumez manca-mi-ai pula, jointul de un gram."
    Dragos Miron: "Daca vreau o floare, ma apuc din nou de legale."
    Specii: "Pace pentru Raku, pace pentru Sisu, marijuana si hasisu."
    Specii: "Am fumat de cand eram copil, stai chill, si-o sa fumez pana mierlesc, sa inverzesc in cimitir, sa am vecini, trandafiri cu spini, crin lin, maslini si ciuperci cu psilocybin."
    Dragonu': "De la LSD-ul asta, man, vad gandaci, si carabusi, si scarabei, vino mai in fata ca sa tragem niste key."
    Merme: "Vorbesti de LSD, dar hai sa tragem 2CB"
    La Familia: "Am in stanga, dreapta baietasi gata sa sara pentru mine."
    Chimie: "Specii se numea, brigada Liniste, asta era brigada mea."
    Sisu Tudor: "In Bucuresti, baietii alearga numai in brigada."
    Junk: "Bine ai venit in Romania, comercializam droguri legale."
    Samurai: "Si-mi amintesc cand te-am creat, tot eu te-am invatat sa judeci curat si imediat cand am avut nevoie te-ai aratat."
    Killa Fonic: "Nu ma doare daca ii bag direct in reanimare, dar parca simt pe fata lacrima unei mame."
    Cedry2k: "Sufletul meu ramane trist si nu-l mai pot amagi cu droguri."
    Nimeni Altu': "Cum pula mea, sa fiu atat de prost, probabil de la droguri, am avut senzatia ca te cunosc."
    Puya: "Poate e dur, poate credeti ca-s nebun, ca stilul asta de viata nu e ala bun, dar nu eu l-am ales, el m-a ales pe mine si acum stii bine, doar asta-mi curge-n vine."
    Bocaseca: "Si dupa la masa, gonit de fratiori cu care imparti, te desparti ca om de animal cu lacrimi pe obraz."
    Specii: "E adevarat, imi place viata, simt cu se usuca fata, noaptea trece dimineata, am nevoie de-un meleu greu, sa-mi taie greata, s-au dus de milioane pe KEY, cosmico-gangsta, si sticle mari si sticle mici si casa-i plina de seringi si bagabontii vad pitici, nici n-am observat ce zici, valori puternice din clasa disociative, droguri psihedelice, ciocul mic ca esti varza, stinge tigara, frecventa, perversa, dai foc la casa, asta-mi mai lipseste, lasa, partea proasta e testoasa, m-am facut la fel de varza, ca sa vezi sunt om de baza, in fiecare seara rupt, lupta preferata direct din necunoscut, SPECIAL K HOUSE, retine."
    Dragos Miron: "Le-am bagat pe toate, rupt de realitate, daca voiai sa dai de mine, ma gaseai in noapte, pe strazi intunecate."
    Phunk B: "Jucal has moro car socheres merundo."
    Bocaseca: "Dar tu te schimbi si folosesti cuvinte care nu te reprezinta ca sa fii iubit."
    Pacha Man: "Because I'm mad boy, I'm bad boy, I'm gangsta, eu nu sunt ca voi."

    Warning: Doar daca mergi in intuneric ai cum sa iesi la lumina!
    Adio omul vechi!!

    Note: "Am in grija o armata intreaga."

    Dragonu': "C-am vazut strazi grele, stricat am fost, dar prin lumina m-am intos si-s bucuros si zic la toti, adevarul, n-ai cum sa scapi, imparatia cerului regat luminat, suflet curat, impacat in etern, departe de moarte, pacate, blestem."
    Nimeni Altu': "Sunt doua aspecte, aparente nu pentru oricine, de multe ori ne faceam rau, ca sa ne fie bine."
    Dragonu': "Antropologic, din mediul anecdotic si alcoolic, un fost dependent, impertinent, aha, cu un foc perseverent mare si consecvent, dau cu viteza de flow, cu viteza cu care trage plamanul din stou', ca sa scuipe din nou."
    Dragonu': "Am luat-o de la capat si mi-am pus la gura lacat, fara droguri in special legale care te diseaca, era sa mor de atatea ori si am adunat atatea boli, e o greseala in noua ordine mondiala."
    Chimie: "Au urmat seri pline de seringi si ser, cu venin mizer, inchei al tau sincer."
    Dragos Miron: "De asta tin ca nepotul meu sa lase rap-ul, ca eu l-am inteles aiurea si era sa-mi rupa capul."
    Bocaseca: "Nu mai spune tot ce gandesti, tot ce gandesti, nu mai spune ce pandesti, nu mai spune tot ce vorbesti, se va intoarce impotriva tot ce gandesti, mintea ta e arma, nu pot sa ma sterg, daca aprinde sufletele, stinge, poti sa ma certi."
    Dragos Miron: "Ma doare-n pula cine esti, cand habar n-am nici cine sunt, stiu cine am fost si nu mai vreau sa ajung, un infectat introvertit plecat din lumea monstrilor si pierdut in lumea celor vii."
    Nimeni Altu':
    "In timp, si oamenii is la fel, aveam un unchi, si stii ca pana plec, orice as face n-am sa-l uit."

    Warning: "Asta nu e viata... nu e... si eu stiu. In focul vietii mele, eu ard de viu."

  2. #22

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Strumf View Post
    pai da, exact cum am zis mai sus..god mode day = labareala pana expira timpul pt t ca sa te omoare..deci stai 5 minute sau cate sunt degeaba, eventual daca te omoara si un ct, poti sa-ti aduci si un popcorn, ca intr-un final tot ct-ul sa moara si t-ul sa castige
    Ca sa nu mai ii omoare teroristii pe ct, sa nu se mai scoada godmode-ul ct-ilor cand expira timpul.
    Sa se bage o regula ca dupa ce expira timpul sa i se poata da slay la simon oricand sau sa moara toti ct-ii cand expira timpul.

  3. #23

    User Info Menu

    Ar trebui la god mode sa primeasca toti CT slay cand se termina timpul, parerea mea.

  4. #24

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheRemix View Post
    Ar trebui la god mode sa primeasca toti CT slay cand se termina timpul, parerea mea.
    Si care e logica? adica stau 5-7 minute ca fraierul, ca intr-un final sa primeasca slay?)
    Propun fiecare hit la god mode day sa fie taxat cu 10 dmg, indiferent unde e lovit.
    Subsemnatu: "Te panichezi cand ma vezi ca pe un jamaican, cand fumez manca-mi-ai pula, jointul de un gram."
    Dragos Miron: "Daca vreau o floare, ma apuc din nou de legale."
    Specii: "Pace pentru Raku, pace pentru Sisu, marijuana si hasisu."
    Specii: "Am fumat de cand eram copil, stai chill, si-o sa fumez pana mierlesc, sa inverzesc in cimitir, sa am vecini, trandafiri cu spini, crin lin, maslini si ciuperci cu psilocybin."
    Dragonu': "De la LSD-ul asta, man, vad gandaci, si carabusi, si scarabei, vino mai in fata ca sa tragem niste key."
    Merme: "Vorbesti de LSD, dar hai sa tragem 2CB"
    La Familia: "Am in stanga, dreapta baietasi gata sa sara pentru mine."
    Chimie: "Specii se numea, brigada Liniste, asta era brigada mea."
    Sisu Tudor: "In Bucuresti, baietii alearga numai in brigada."
    Junk: "Bine ai venit in Romania, comercializam droguri legale."
    Samurai: "Si-mi amintesc cand te-am creat, tot eu te-am invatat sa judeci curat si imediat cand am avut nevoie te-ai aratat."
    Killa Fonic: "Nu ma doare daca ii bag direct in reanimare, dar parca simt pe fata lacrima unei mame."
    Cedry2k: "Sufletul meu ramane trist si nu-l mai pot amagi cu droguri."
    Nimeni Altu': "Cum pula mea, sa fiu atat de prost, probabil de la droguri, am avut senzatia ca te cunosc."
    Puya: "Poate e dur, poate credeti ca-s nebun, ca stilul asta de viata nu e ala bun, dar nu eu l-am ales, el m-a ales pe mine si acum stii bine, doar asta-mi curge-n vine."
    Bocaseca: "Si dupa la masa, gonit de fratiori cu care imparti, te desparti ca om de animal cu lacrimi pe obraz."
    Specii: "E adevarat, imi place viata, simt cu se usuca fata, noaptea trece dimineata, am nevoie de-un meleu greu, sa-mi taie greata, s-au dus de milioane pe KEY, cosmico-gangsta, si sticle mari si sticle mici si casa-i plina de seringi si bagabontii vad pitici, nici n-am observat ce zici, valori puternice din clasa disociative, droguri psihedelice, ciocul mic ca esti varza, stinge tigara, frecventa, perversa, dai foc la casa, asta-mi mai lipseste, lasa, partea proasta e testoasa, m-am facut la fel de varza, ca sa vezi sunt om de baza, in fiecare seara rupt, lupta preferata direct din necunoscut, SPECIAL K HOUSE, retine."
    Dragos Miron: "Le-am bagat pe toate, rupt de realitate, daca voiai sa dai de mine, ma gaseai in noapte, pe strazi intunecate."
    Phunk B: "Jucal has moro car socheres merundo."
    Bocaseca: "Dar tu te schimbi si folosesti cuvinte care nu te reprezinta ca sa fii iubit."
    Pacha Man: "Because I'm mad boy, I'm bad boy, I'm gangsta, eu nu sunt ca voi."

    Warning: Doar daca mergi in intuneric ai cum sa iesi la lumina!
    Adio omul vechi!!

    Note: "Am in grija o armata intreaga."

    Dragonu': "C-am vazut strazi grele, stricat am fost, dar prin lumina m-am intos si-s bucuros si zic la toti, adevarul, n-ai cum sa scapi, imparatia cerului regat luminat, suflet curat, impacat in etern, departe de moarte, pacate, blestem."
    Nimeni Altu': "Sunt doua aspecte, aparente nu pentru oricine, de multe ori ne faceam rau, ca sa ne fie bine."
    Dragonu': "Antropologic, din mediul anecdotic si alcoolic, un fost dependent, impertinent, aha, cu un foc perseverent mare si consecvent, dau cu viteza de flow, cu viteza cu care trage plamanul din stou', ca sa scuipe din nou."
    Dragonu': "Am luat-o de la capat si mi-am pus la gura lacat, fara droguri in special legale care te diseaca, era sa mor de atatea ori si am adunat atatea boli, e o greseala in noua ordine mondiala."
    Chimie: "Au urmat seri pline de seringi si ser, cu venin mizer, inchei al tau sincer."
    Dragos Miron: "De asta tin ca nepotul meu sa lase rap-ul, ca eu l-am inteles aiurea si era sa-mi rupa capul."
    Bocaseca: "Nu mai spune tot ce gandesti, tot ce gandesti, nu mai spune ce pandesti, nu mai spune tot ce vorbesti, se va intoarce impotriva tot ce gandesti, mintea ta e arma, nu pot sa ma sterg, daca aprinde sufletele, stinge, poti sa ma certi."
    Dragos Miron: "Ma doare-n pula cine esti, cand habar n-am nici cine sunt, stiu cine am fost si nu mai vreau sa ajung, un infectat introvertit plecat din lumea monstrilor si pierdut in lumea celor vii."
    Nimeni Altu':
    "In timp, si oamenii is la fel, aveam un unchi, si stii ca pana plec, orice as face n-am sa-l uit."

    Warning: "Asta nu e viata... nu e... si eu stiu. In focul vietii mele, eu ard de viu."

  5. Likes TheRemix liked this post
  6. #25

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Strumf View Post
    Si care e logica? adica stau 5-7 minute ca fraierul, ca intr-un final sa primeasca slay?)
    Propun fiecare hit la god mode day sa fie taxat cu 10 dmg, indiferent unde e lovit.
    Pai si daca sunt cate 20+ T cu drujba? ii macelaresc pe aia ))) , asa ar trebui drujba si toate cele sa dea cate 10 dmg la acel day

  7. #26

    User Info Menu

    UPDATE 17/05/2019

    Daysmenu

    A fost adaugat day-ul FreezeTagDay
    ◆◆ La FreezeTagDay cei de la echipa GARDIENILOR trebuie sa ii prinda pe cei de la PRIZONIERI. Daca un GARDIAN atinge un PRIZONIER (nu cu knife, daca intra in el de exemplu) atunci acest PRIZONIER o sa fie inghetat si are 20 de secunde sa fie dezghetat de catre un coechipier care la randul lui tot asa trebuie sa il atinga. Adica mai pe scurt un fel de prinselea.
    Daca un PRIZONIER este inghetat de 3 ori atunci moare instant!

    MOD/BUG

    ◆ Bug-ul in care cineva se baga SIMON alegea un day dupa care se muta la alta echipa si ramanea tot el SIMON a fost FIXAT
    ◆ De acum cand va uitati la un gardian (tineti tinta pe el) va apare si cati bani are pe langa numele lui in HUD



    Daca vi se pare ca este prea greu FreezeTagDay cu atinsul unui inamic si nu lovirea lui cu knife si vreti sa modificam sa mearga ambele variante , adica atingere + lovire cu knife sa il inghetati atunci scrieti cat mai rapid aici si se rezolva.
    Daca aveti orice fel de propunele legata de acest UPDATE sau gasiti orice fel de BUG legat de acest UPDATE/DAY va rog sa raportati cat mai repede !

    Desigur daca aveti vreo popunere legata si de https://alphacs.ro/showthread.php?108821 s-a votat aici atunci va rog sa scrieti cat mai repede !!!!!!!!!!!!!



    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  8. #27

    User Info Menu

    UPDATE 19/05/2019

    ◆ La SnowBall Day si LR de acum nu o sa mai bubuie grenadele la final de runda , doar una singura
    ◆ Comanda de /shopct nu mai are limita , daca aveti bani puteti cumpara tot din shop intr-o runda
    ◆ A fost adaugata o optiune de a demisiona de la simon si a pune pe alt cineva in locul vostru , optiunea poate sa fie folosita din /simonmenu sau cu comanda /simonout
    ◆ Bug-ul in care va muta un admin de la SPEC la o echipa si nu se vedea tinta si erati bugati a fost rezolvat
    ◆ Bug-ul in care erau sub 3 jucatori la TERO si puteau intra 2 la CT a fost rezolvat
    ◆ La LR in caz ca sunteti in celule si ele sunt inchise o sa fie automat deschise cand alegeti un duel

    Multumiri lui @SkillartzHD pentru acest update!


    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  9. Likes ?RyN?, TheRemix, Buzatel liked this post
  10. #28

    User Info Menu

    UPDATE 19/05/2019-27/05/2019

    ◆ Bug-urile existente au fost rezolvate in proportie de 90% din mod/lr/shop/etc.
    ◆ Toate mesajele din HUD-ul nou au fost asezate si corectate sa fie totul frumos
    ◆ Toate mesajele din chat au fost corectate(unde erau greseli) si facute mai frumoase ca design
    ◆ Capcanele nu se pot accesa acum doar la GodModeDay (dupa cum ati cerut si voi)

    Am facut foarte mult chestii din 19 dar nu am mai stat sa postam fix orice chestie micuta facuta in script , in mare parte ce am scris mai sus este ce s-a facut mai important.
    Desigur nu am testat toate mesajele de la day-uri din HUD (alea care va informeaza ce trebuie sa faceti la day-ul respectiv), am rugamintea ca unde nu apare tot mesajul sa raportati ca sa le rezolvam !



    Desigur daca aveti orice alta propunere este binevenita aici!
    Daca nu va placa HUD-ul sau orice alta chestie din aceste update-uri va rog sa raportati si sa spuneti cat mai repede !
    Daca depistati orice fel de bug (mod/functionare/greseli mesaje) va rugam sa raportati cat mai rapid ca sa putem rezolva !


    Va iubix



    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  11. #29

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    UPDATE 19/05/2019-27/05/2019

    ◆ Bug-urile existente au fost rezolvate in proportie de 90% din mod/lr/shop/etc.
    ◆ Toate mesajele din HUD-ul nou au fost asezate si corectate sa fie totul frumos
    ◆ Toate mesajele din chat au fost corectate(unde erau greseli) si facute mai frumoase ca design
    ◆ Capcanele nu se pot accesa acum doar la GodModeDay (dupa cum ati cerut si voi)

    Am facut foarte mult chestii din 19 dar nu am mai stat sa postam fix orice chestie micuta facuta in script , in mare parte ce am scris mai sus este ce s-a facut mai important.
    Desigur nu am testat toate mesajele de la day-uri din HUD (alea care va informeaza ce trebuie sa faceti la day-ul respectiv), am rugamintea ca unde nu apare tot mesajul sa raportati ca sa le rezolvam !



    Desigur daca aveti orice alta propunere este binevenita aici!
    Daca nu va placa HUD-ul sau orice alta chestie din aceste update-uri va rog sa raportati si sa spuneti cat mai repede !
    Daca depistati orice fel de bug (mod/functionare/greseli mesaje) va rugam sa raportati cat mai rapid ca sa putem rezolva !


    Va iubix


    dayul propus de mine cand il bagi?

  12. #30

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Strumf View Post
    yo propun out godmode day
    useless, se baga 1 ct si face 5 jocuri si pana la urma, dupa ce expira timpul de godmode, il omoara t-ul
    pana incepe el sa-i adune pe toti de pe mapa sa faca un fotbal de exemplu, deja trece juma de godmode + pana face echipele si alte labarii
    deci, useless
    Pai daca scoti godmode day , gardienii nu pot face jocuri cu prizonierii si doar vor face comenzi basic , mai bine ramane
    Mai dai si de playeri intelegatori , nu doar de "destepti"
    Last edited by sKz; 14-06-19 at 03:24.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •