UPDATE 18/05/2019

SHOP

♦ De acum daca cumparati un item din SHOP primiti cooldown 30 de secunde pe comanda !shop
♦ Preturile la unele iteme din SHOP au fost marite

TRANSFER ECHIPE

♦ Am adaugat sistemul de mutat jucatori la alte echipe prin comenzile: /ct nume , /t nume , /spec nume , aceste comenzi se gasesc si in /admin la Player Commands

MODELE JUCATORI

♦ Am creat un sistem nou de modele pentru jucatorii de la CT si TERO care este mai rapid si mai optim
♦ In sistemul de modele am implementat si comanda /models impreuna cu un sistem de modele pentru cei cu VIP
♦ De acum cei cu VIP pot alege si doua optiuni noi din /models adica "Random" si "Default". Optiunea "Random" le da un skin random dintre cele disponibile la echipa in care se afla (inafara de skin-ul default) si optiunea "Default" le da skin-ul default de la echipa in care se afla.


Va rog sa verificati daca sistemul de MODELE functioneaza cum trebuie deoarece l-am facut acum si am testat doar singur , nu ar trebuii sa fie probleme dar totusi verificati sa fie totul okay(problema posibila de ex. cineva nu primeste skin de ex cei care nu au vip nu primesc skin default de CT sau de TERO adica cele default care erau si pana acum sau cei cu VIP nu primesc skin-ul ales din meniu sau cei cu VIP primesc skin-uri de la echipa adversa).
In caz ca depistati vreo eroare legata de acest UPDATE sau orice fel de BUG va rog sa raportati cat mai rapid !!!!!!!!!!!

In caz ca nu sunteti de acord cu ceva din acest update sau doar vreti sa mai fac mici modificari la ce am bagat (ex. sa scad din timpul de asteptare de la /shop) va rog sa scrieti mai jos !
Va pupix dragutilor si sper ca acum este totul okay