Salut dragi ADMINI

Am vazut ca exista discutii pe server despre anumite probleme ! in continuare o sa va explic niste chestii,si vreau sa bagati bine la cap ce va spun,pentru ca o a 2 a avertizare nu o sa mai fie,deci acum totul e spre binele vostru !


1) sub nici o forma NU ESTE PERMISA comanda RETRY pentru a va da REVIVE
* am vazut ca unii spuneti ca aveti voie de 2 ori pe mapa ! eee..eu va spun ca NU este voie ! deci mare atentie cand intrati in cs,chiar si pt prima oara,mai intai de toate verificati daca nu cumva este Duel,asta ca sa nu il stricati ! !

2) sub nici o forma NU ESTE PERMIS SLAPUL ! ! ! spuneti ca aveti voie un slap,maxim 3 !!! gresit
* eu va spun ca nu aveti voie nici macar un singur slap !
* daca picati sub mapa,sunteti blocati,faceti un snapshot apoi va puteti folosii de slap ! in rest slapul este interzis in totalitate !

3) Pentru cei care nu au fost familiarizati cu noul regulament si traiesc dupa regulamentul vechi
* inainte in regulament scria clar SIMON POATE SPUNE CA DOAR SIMON POATE SA OMOARE.. in concluzie,odata ce regula asta a disparut,nu mai este valabila
* voi admini periculosi,nu mai amenintati playerii ca le dati slay daca omoara peste simon !


Si ce e cel mai important

RESPECTATI SI PE CEI CARE NU AU SCRIS VERDE,respectiv pe PLAYERI
pentru ca si ei sunt oameni si sunt egali cu voi,chiar daca voi sunteti sefi si ei simplii playeri,tot aceleasi drepturi aveti !

Aveti respect reciproc fratilor,mai usor cu ura,mai usor cu suprematia ~!

respect alpha !