Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 1 of 1

Thread: Server Deschis!

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Server Deschis!


    Dupa cum puteti vedea si in titlul postului serverul este deschis definitiv! Beta testingul s-a sfarsit! Va multumesc tuturor care m-au ajutat
    Pentru cei care m-au ajutat si isi doresc recompensele, ii rog sa faca o cerere recompensa la cerere grad in care folosesc modelul:

    Nick Mc:
    De ce primesc recompensa: Am ajutat in timpul beta testingului.

    Pentru update 2.0 avem:
    - Mapa noua
    - Warpuri noi
    - NPC noi
    - Update pentru banca: Resetarea pinurilor + acum la scoaterea/adaugarea banilor in banca folositi un GUI asemanator celui de la Anvil.
    Doresc feedback-ul vostru pentru GUI deoarece unor jucatori li s-ar putea parea putin ciudat.
    - Important: Toate conturile au fost sterse! Asta include si parolele. Va rog sa intrati si sa va inregistrati contul cat mai repede. In caz ca cineva vi-a luat contul va rog sa faceti o cerere recuperare cont la sectiunea Discutii!
    - Acum primit acces la fly pentru o perioada de 3 ore de fiecare data cand votati! Inca primiti cei 250$ si Vote Crate!
    - PlayTime a ramas salvat! Deci daca ati jucat in perioada beta testingului si vreti grad aveti mai putin de jucat decat incepatorii

    Alte chestii:

    - Am scos warp pvp pentru moment.
    - Joburile ofera foarte putini bani si pana o sa am timp sa il configurez in intregime ofer mai multi bani la prima intrare pe server (2500$---7500$)
    - Shopul nu are preturi echilibrate asa ca voi mai da update si la acesta curand.

    + Voi da multe update-uri in urmatoarele 2-3 saptamani dar nu o sa mai dau reset la progres!

    P.S: Serverul il voi deschide la ora 20:00 deoarece mai am un backup de facut si cu netul meu ma astept sa dureze 45 minute!

    Din nou multumesc celor care m-au ajutat!

    Edit: Avand in vedere ca petr1x a platit hostul doar odata in 4 dati ( 1 data= upgrade ram ) i-am scos gradul de fondator si va ramane doar administrator + vip. Mai era un jucator care a primit helper dar nu a mai intrat de 1 luna asa ca i-am scos gradul!!
    Last edited by 1S1S; 27-05-19 at 19:20.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •