Hellau, cum am zis si in topicul cu event aniversar , mai organizam cateva concursuri acum de ziua server-ului daca tot nu am organizat in anii precedenti(doar foarte rar la aniversari).
Al 2-lea concurs o sa fie unul foarte simplu , adica aveti treaba simpla de facut , doar trebuie sa postati in acest topic ! La acest concurs trebuie sa alegeti un TORT din poza de mai jos si la final o sa aflati ce premiu ati castigat ! Fiecare TORT contine un premiu diferit sau poate nu contine nimic

Ce aveti de facut?
Este foarte simplu ! Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa alegeti ce TORT vreti sa mancati din poza ! ( poza de mai jos ). Ex. alegere: A-2

Regulament & Informatii:

1. Alegerea aveti voie sa o faceti doar intre A-E si 1-5 ! (ex. A-3 , D-5 nu F-7 sau A-6 in caz contrar riscati descalificare)
2. Aveti voie sa alegeti o singura data , dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa va schimbati decizia ! La cine apare ca a editat post-ul o sa fie automat descalificat ! ( in caz ca gresiti ceva si abea ati postat ma puteti contacta si va editez eu post-ul sau il sterg si postati din nou)
3. Aveti voie sa alegeti si torturile deja alese ! (daca cineva a ales de ex. A-3 si voi aveti voie sa alegeti A-3)
4. Toata lumea are voie sa participe la acest concurs indiferent de GRAD/ACCESE !
5. Premiile deja sunt stabilite si poza finala este pregatita , in momentul anuntarii castigatorilor o sa postez poza in acest topic si va acord premiile castigate !
6. ATENTIE !!! Nu toate torturile sunt castigatoare , unele pot sa nu contina nimic , altele sa contina premii micute sau chiar premii foarte mari!
7. Ce mai este de zis la acest concurs este doar ca sa va DISTRATI ! Va urez bafta tuturor participantilor ! La multi ani!

Poza:



Model inscriere:

Nick CS:
Tort ales ( A-E+1-5):
Am citit informatiile:
Care este cea mai frumoasa experienta traita de tine pe server?(nu este obligatoriu de completat):

Ex.:

Nick CS: TheLord
Tort ales ( A-E+1-5): A2
Am citit informatiile: DA
Care este cea mai frumoasa experienta traita de tine pe server?(nu este obligatoriu de completat): cand ma puneam capra si o luam in gaoza de la ceilalti

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa ramana totul un MISTER ! Va iubix dragutilor si la multi ani

Acest concurs se inchide pe data de 18/06/2019 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

Dragutilor a mai trecut un de cand am deschis acest server minunat si uite ca iar am ajuns la acest "final" de topic unde nu mai stiu ce sa scriu sincer, 8 ani a fost o perioada lunga , mereu am vrut sa vin cu ceva nou in fiecare an , chit ca 60% dintre voi nu citesc aceste mesaje , macar acei 40% care le citesc stiu ca sunt apreciati si iubiti de noi Ma bucur ca am reusit sa facem dintr-un vis REALITATE, ma bucur ca din visul acela de a avea un server am reusit sa facem JB.ALPHACS.RO si ca am reusit sa ajungem pana aici, adica la 8 ani frumosi de activitate!
Fie ca si in urmatorii ani sa mai putem face aceste topicuri, aceste concursuri si sa mai putem implementa sisteme noi si frumoase pentru voi si mai important de asta speram sa mai avem cui sa facem toate chestiile astea!
La multi ani JB.ALPHACS.RO !
La multi ani tuturor jucatorilor de pe JB.ALPHACS.RO !
Va multumim pentru toata sustinerea voastra din acesti ani! 8 ani care au trecut rapid, chiar foarte rapid.Din niste copii am ajuns deja sa fim adulti, 8 ani care au trecut fara sa ne dam seama dar nu regretam nimic!
Va multumim ca timp de 8 ani ati ales mereu server-ul nostru de JailBreak si ca nu ne-ati parasit niciodata ! Multumiri tuturor veteranilor care sunt inca pe server de la inceputul acestuia , 8 ani de zile ne-au sustinut si inca ne sustin munca si se distreaza alaturi de noi! Server care nu este doar un "joc" pentru multi dintre noi , este a doua casa unde ne simtim bine si uitam de toate problemele noastre, unde legam prietenii stranse si ne relaxam cu ei ori de cate ori avem ocazia!
Chiar daca o sa vina momentul in care toti o sa trebuiasca sa parasim acest server/comunitate din anumite motive(viata personala/etc.) va rog sa nu uitati niciodata de NOI , sa nu uitati niciodata locul in care multi dintre noi ne-am cunoscut, ne-am petrecut ani intregi , chiar ani din copilarie si ne-am distrat de fiecare data cand am avut ocazia!
JB.ALPHACS.RO va multumeste pentru TOT!
La multi ani JB.ALPHACS.RO!!!!!!
Va pupix si va iubix dragutilor