Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  15
Likes Likes:  90
Results 1 to 10 of 47

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    User Info Menu

    Trec anii...
    Sa fiti sanatosi si fericiti cu totii!
    Cu bune si cu rele acest server este cel mai longeviv din Romania( cel putin pe JailBreak mode) si sunt bucuros ca am avut unde sa-mi descarc energia atata vreme.
    Ne-am bucurat, ne-am suparat, dar el a ramas tot aici, serverul nu a plecat nicaieri, doar oamenii. Stiu ca nu mai e ca in alti ani, o vad si la mine, nu mai am timp sa ma joc atatea ore, nu mai am rabdarea necesara sa explic si sa stau la discutii, o fi de la boala sau de la varsta ca nu-mi explic, dar eu personal am trait vremuri frumoase si cred ca acest server mai are ceva de spus.
    Tin sa-l salut pe @Ryu, omul care mi a oferit sprijin cand eram la inceput si nu ma baga nimeni in seama.
    Nu-l uit pe @cRz, omul cu care pierdeam serile la microfon si pe skype, te salut ba italea .
    Il mentionez si pe @moxu112, omul care imi dadea dreptate cand ma razboiam pe forum si care imi acorda incredere, imi e dor sa jucam ba pe server.
    @GoodNighT ( sau ce drc nume ai), apreciez ca ai donat atunci pentru a primi upgrade, nu am uitat asta , esti baiat de treaba la baza si sper sa ne mai intersectam la CT sa ii daramam
    Sunt multi alti jucatori de care m-am "atasat" oarecum si pe care cum am putut i-am protejat, educat sau articulat =]], gen @?RyN? ( baiat fin), Yety, Danut. skartz, smoke, petrix, shadow, raul, dev., rowst si multi altii. @Rifle. , @Bles? sa mi-l sugeti, oamenii de baza de pe jb care faceau minne-ul sa fie minne
    Sunt multi altii pe care ar trebui sa ii mentionez si sa le multumesc pentru timpul petrecut impreuna, ca m-au suportat atatea ore si ca am impartasit atatea experiente.
    Vreau sa ramana acest server on si sa traiasca nu doar din amintiri, ci si in prezent. Stiu ca nu mai sunt jucatori, ca nu mai avem asa multa popularitate, dar macar putem incerca sa ridicam cum putem, un boost, o reclama ... ceva. Vremurile se schimba, apar jocuri noi, lumea avanseaza, dar va spun ca senzatia pe care jocul asta mi-a dat-o, emotia si amuzamentul primite, nu le-am intalnit in alt joc.
    Pe scurt, comunicarea ne-a adus mai aproape si ne-a ajutat sa mentinem acest server in viata timp de 8 ani. Nu cred ca realizati, dar unii admini nu erau nascuti cand serverul asta functiona( gen Audi =]]).
    Vreau sa ii multumesc lui @TheLord pentru efortul de ungur( sa nu uitam asta) pe care il depune de ceva timp pentru server. Faptul ca vrea sa faca upgrade, sa imbunatateasca ici colo serverul, inseamna ca tine la noi si nu ne lasa balta. Nu uit faptul ca m-a primit pe server dupa ce am avut conflicte la inceputuri si cred ca mi am demonstrat in anii astia fidelitatea fata de acest server, mentionand totodata ca eu nu am jucat pe alt server de cand am intrat in AlphaCS. Il apreciez si ca om, e un tip sensibil si milos, desi n am apucat inca sa-l intalnesc.
    Sa nu uit de fratele @Strumf( nu te mentionez ultimul, dar tu esti spuma, ala de m-a aparat mereu si s-a luptat cu abuzul meu =]]) - si zic: moldovean sincer si devotat acest server te are drept bodyguard( meseria ta de viitor), am multe cuvinte de lauda la adresa ta, stii ca te apreciez pentru munca de pe JB si nu numai, esti prima tigara dimineata, esti faza lunga in ceata, esti ciocolata calda iarna esti dat drc, te pup si sa ramai si in baston pe acest server si la sectiunea REclamatii.

    La multi ani dragilor, nu vreau sa scriu 20010512312 de cuvinte, tin la voi si asta e motivul pentru care am ramas( chiar si inactiv, in umbra) alaturi de voi!
    Cu totii ne-am dorit sa ne jucam si sa ne afirmam, iar acest server in mod cert ne-a oferit asta, mai devreme sau mai tarziu.
    Sper sa ne unim fortele si sa ne mai intalnim la o caterinca pe server, stiu ca vorbesc putin la trecut si vb de parca serverul se inchide si nu face 8 ani, dar comparand 2016,2017 si 2018, sageata este in jos.
    Vreau mai putine reclamatii, mai putina ura intre noi si cam atat.
    Daca am comunica cu altii si nu despre altii, serverul ar fi si mai sus de atat.
    Am realizat in acest an multe proiecte frumoase, serverul a primit numeroase upgrades( @SkillartzHD, sa traiesti frumos si fericit, cu ficatul tanar - esti un baiat de nota 10 si apreciez f mult efortul de a-ti bate capul cu un joc din 99' sau de cand drc a aparut).
    Serverul a primit admini cu sutele si la fel si donatii( sa manance @TheLord SHAORMA), ceea ce e un lucru de apreciat si de respectat!
    Sunt multe intamplari, multe realizari, dar si multe suparari...
    Plm, ne bucuram de moment si aia e, va pup si aveti grija de voi, pe server si in viata de zi cu zi!
    Last edited by Khajiit; 10-06-19 at 16:28.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •