Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    User Info Menu

    Pace Propunere sedinte

    Warning: Salut tuturor, sunt nou pe forumul acestei comunitati destul de mari si frumoase, doar ca este la fel ca intr-o companie, fiecare companie are "scursurile" ei. Aici ma refer la comportamentul unor persoane din Staff. Parerea mea este ca ar trebui sa faceti odata pe saptamana o sedinta pe discord, unde puteti discuta problemele aparute in general si problemele de comportament ale unor admini. Sunt admini care au donat si nu au citit regulamentul absolut deloc. Nu doresc sa fie luata propunerea in nume de rau, dar asta este adevarul.

  2. Likes @Marius. liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Nu e o idee rea. Nu-mi amintesc ultima oara cand am avut o astfel de sedinta intre membrii staff, dar ar fi o idee buna sa mai tinem ocazional astfel de sedinte unde sa lamurim cateva dintre probleme si "defecte" ale unor admini.

  4. #3

    User Info Menu

    Pro
    desi nu cred ca o sa se intample

  5. #4

    User Info Menu

    pro!De ce nu.

  6. #5

    User Info Menu

    Pro de ce nu

  7. #6

    User Info Menu

    Pro
    oricum altceva nu facem pe server

  8. #7

    User Info Menu


    Sunt de acord

  9. #8

    User Info Menu

    M am gandit sa fac un discord al serverului, ce ziceti? si facem acolo chestii, nelamuriri, sedinte vedem daca facem nu stiu depinde si de chef
    mai las deschis sa va aud parerile
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


  10. #9

    User Info Menu

    In 9 ani de cand sunt pe cs mi s-a parut aceasta idee o mare porcarie.
    Nu ii vad rostul sa se aduna stafful si sa "discute", despre ce sa discute? Daca aveti ceva nelamuriri, propuneri etc. le puteti face pe forum de asta exista acest forum. In caz ca un admin abuzeaza/nu cunoaste regulamentul exista sectiunea de RECLAMATII unde puteti linistiti sa reclamati un admin sau asta o puteti face direct la noi in caz ca nu stiti sa folositi forum-ul, presupun ca asta e principala cauza pentru care vreti sedinte.
    Mie personal nu imi permite timpul si desigur nici chef nu am de asa ceva sa organizez "sedinte", daca vrea Symb0L sa faca chestia asta cu voi atunci o puteti face linistiti dar eu tot sunt de parere ca este o pierdere de timp si nu o sa se aleaga nimic bun din discutiile dintr-o sedinta. (cum erau si pe samp, nu te prezentai hatz remove , nu o sa sanctionez pe cineva vreodata ca nu a putut sa intre pe discord ca sa vorbeasca cu noi cand i-am spus noi, fiecare are timpul lui ca din cate stiu pe arena sunt si admini maturi carora nu cred ca le permite timpul sa vina cand vrem noi la o "sedinta").


    Quote Originally Posted by Symb0L View Post
    M am gandit sa fac un discord al serverului, ce ziceti? si facem acolo chestii, nelamuriri, sedinte vedem daca facem nu stiu depinde si de chef
    mai las deschis sa va aud parerile
    Mai las topicul deschis daca mai aveti ceva de adaugat la ce a spus Symb0L!


    Ps.: Sunt prea obosit acum sa dau un raspuns mai amplu, i-am explicat acum o saptamana cuiva cred ca tot de pe arena de ce nu facem sedinte de genul, dar in principiu motivul este timpul/cheful si ca nu prea isi are rost o sedinta atata timp cat exista forum unde puteti face absolut tot ce vreti voi, discutii/reclamatii/anunturi/cereri/etc.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  11. Likes Symb0L liked this post
  12. #10

    User Info Menu

    Dam T/C si aici, dupa cum ziceam nu se merita sa se faca sedinte dar daca vreti faceti. (dupa interesul din topic va zic 100% ca nu are rost)
    T/C

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •