Hellauuuuuuuuuuuuuuuuu dragutilor , am reusit sa facem si video-ul pentru aniversarea a 8 ani de JB.ALPHACS.RO !
Topic aniversarea a 8 ani de JB.ALPHACS.RO: https://alphacs.ro/showthread.php?110092

Ca sa se inteleaga de ce apare pe TV (cititi asta oricum inainte sa vedeti video) JB.ALPHAZONE.RO , apare deoarece am ales cel mai vechi video existent cu server-ul (adica acel intro).
Dupa care al 2-lea video tot asa este primul video facut vreodata pe server-ul nostru , acolo deja comunitatea ALPHAZONE a schimbat numele in ALPHACS!
Nu am pus eu de prost sau din neatentie, am pus intentionat si sper ca decizia asta facem ca video-ul sa fie si mai frumix si ca reuseste sa faca sa ne reamintim de vremurile vechi Va iubi


Sper ca a iesit frumos video-ul, mie sincer imi place , am incercat ceva nou anul acesta , am incercat ceva "edit" nou anul acesta si dupa parerea mea a iesit foarte okay pentru un video de aniversare , astept si parerile voastre dragutilor
Multumiri tuturor care au venit alea 5 minute sa filmam unele scene (unde aveam nevoie de om), va pupix

Haidati sa nu mai lungim acest topic, vedeti la inceput pe acel link gasiti topicul de aniversare!

Video "JB.ALPHACS.RO a implinit 8 ani! Va multumim! [LA MULTI ANI]":