La tine aflarea parolei unui admin se numeste spart? Generatie de distrusi , cum si acum 5-6 ani cand se afla o parola de admin prin "chemarea pe alt server" si dupa cel care afla se dadea mare hacker asa si acum vad ca a ramas chestia asta , aflam parola unui admin si ne dam mari smecheri.
Ce ai facut tu ca sa intelegi nici macar nu a fost demn de atentie din partea noastra deoarece doar astazi am aflat mica ta "spargere".
Chemi un admin la tine pe server si desigur la cat de prost esti folosesti probabil o protectie (antiflood mai pe intelesul tau) care iti face log la detaliile de connect al unui player printre care se afla si setinfo _pw. Nu te cred in stare si mai ales inteligent ca sa folosesti tu "user nume" din consola cand intra cineva.
Dupa care ai intrat pe server si ai dat kick la toti , la cat de amator si retardat esti ti-ai dat kick si singur ) mare hacker ce esti. Daca vrei sa vezi cum se spargeau serverele acum cativa ani (nu cum faci tu cu o amarata parola de admin) poti cauta pe google ca o sa auzi de noi mult si bine, o sa vezi ce inseaman sa spargi un server nu doar cu "vorbe" cum ai facut tu ci si cu fapte.
Haida te pupix dragutule Te mai asteptam pe server domnule craiovean.
Daca doresti lectii ne poti contacta oricand !
Asha , nici nu am observat chestia asta , a spus moartea parca sa ii schimb parola acum cateva zile dar aveam examen si nu prea am dat importanta la mesaj, asta e acum se mai intampla Daca facea paguba mare se observa si anunta mai repede
Rezolvat , T/C dragutilorrrrrrrr