Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  13
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 54

Thread: contrapunere

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Trist contrapunere

    ba propun sa se bage ceva la incatusarea aia sa poti sa dai o data la cateva dayuri sau ceva ca disper dreacu sa imi iau incatusare in fiecare runda ca sunt "vasile versace" adica pe ce motiv imi dai incatusare cand abia a inceput runda si nici o comanda n ai dat decat day. ma irita oamenii care dau incatusare de an curulea si dupa daca n am bani si nu e mapa de unde pot sa iau arme la buton, ce fac, belesc pl.
    vreti si voi sanse contra vipi, vrem si noi sanse contra voastră. macar sa se bage incatusarea o data la 2 runde sau 3 sau la rundele cu interlop. vreau si eu sa ma distrez nu sa stau sa vad cum imi da ala comenzi, macar stiu ca mor incercand sa l omor nu mor la comenzi ca prostu'. hai va pup

  2. #2

    User Info Menu

    Ia zi frt 300 hp vs 100 cum e? Normal ca iti dăm încatusare, mai ales cand facu bhop.

  3. #3

    User Info Menu

    frt in fiecare runda? si cum ai mai vrea sa castig si eu ești nebun?

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by speed. View Post
    frt in fiecare runda? si cum ai mai vrea sa castig si eu ești nebun?
    ramai ultimul si dai lr csf

  5. #5

    User Info Menu

    contra
    dev,

  6. #6
    Rowst Guest
    prea mult de citit
    pro
    skartz

  7. #7

    User Info Menu

    Pro pt ca m-am impacat cu tn daca nu dadeam contra

  8. #8

    User Info Menu

    Tu mai ales cum faci bhop-ul ala ca nesimtitul, normal ca iti iei incatusare.
    Nu mai profita si tu de bhop si ai sa vezi ca o sa fie bine, joaca si tu ca un player normal dar care are vip pe server.

  9. #9

    User Info Menu

    bhopul e implementat pe server, si limita de fps nu vad, e dreptul meu sa fac. am vazut pe serverele americane de jb ca nu aveau bhop deloc si faceau baietii din mouse.

  10. #10

    User Info Menu

    pro
    meniu de 2 lei

  11. Likes speed. liked this post
Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •