Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  13
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    [Portofoliu] hakhuletsuuu

    Bună seara/ziua/dimineaţa.
    Îmi postez şi eu unele creaţii fara text, deoarece am multe lucrări cu text dar, au watermark-ul altor comunităţi şi nu aş vrea să fac reclamă.


    --------------------------------Lucrări fără text.------------------------------

    --------------------------------Lucrare cu text.------------------------------
    (Andrei am numele pe comunitatea respectivă şi mă mai cheamă şi Andrei.)
    --------------------------------Un render.------------------------------
    asta e o lucrare mai veche.

    Am multe lucrări vechi pe acolo, o să fac altele noi şi pentru comunitate şi o să vedeţi mai multe, cheers.

  2. Likes Blue, andrei_., RayzeL, N/A, Illegal liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Numele tau mi se pare cunoscut, parca te am vazut undeva pe o comunitate dar nu stiu sigur..
    On: Să nu te aștepți aici de la ăștia de pe acs să te voteze la orice, la ei efecte inseamna "exposure" si cica blur, nu si partea de c4d sau restul renderelor adăugate, vor spune "e prea încărcată" si bla bla prostii de genul pentru +1

    Vreau psd la lucrarea cu text si la una din cele cu blur, la alegerea ta, ai la dispozitie 12h sa mi dai psd uri in privat, daca nu le mai ai imi dai mention "@"

    Se pare ceva suspect, la o cerere de avatar, am inceput sa fiu cam dubios, si le-am comparat @hakhuletsuuu ai 15h sa faci o semnatura cum este cea pe care ai facut-o tu https://imgur.com/G1RmQdK cu acest render
    si sa faci un avatar cu text https://imgur.com/LpPlMLD cum a fost cel pe care l-ai postat "lucrat cu text"
    Last edited by dEv.; 30-06-19 at 11:45.

  4. #3

    User Info Menu

    @dEv.
    poftim:



    Am tinut cont de ce mi-ai zis tu un portofoliu sa nu incarc lucrarile ca membrilor nu le plac astfel de lucrari, asa ca le-am facut mai simple.

  5. Likes RayzeL liked this post
  6. #4

    User Info Menu

    totul e oarecum bine, daca prind cv, vei avea interzis la categorie design

  7. #5
    Rowst Guest
    Quote Originally Posted by dEv. View Post
    totul e oarecum bine, daca prind cv, vei avea interzis la categorie design
    Daca cineva e mai bun decat tine nu trebuie sa ii dai interzis si sa fi gelos pe el, oricum esti cel mai slab dintre toti Amice.

    ON: Imi place foarte mult cum lucrezi, te asteptam in echipa design daca vrei, lucrezi foarte bine si se vede ca ai talent.

  8. Likes hakhuletsuuu, Cata1997Mike liked this post
  9. #6

    User Info Menu

    @hakhuletsuuu

    Nu-l baga in seama pe dev...
    Asa e el...mai sceptic

    on:
    Mie imi place cum lucrezi
    Imi plac bluru, adjustmenturile si efectele de la cel cu text
    Nici semnatura nu pot sa zic ca e rea...

    +1

  10. #7

    User Info Menu




    re

  11. Likes andrei_., Coxmin liked this post
  12. #8

    User Info Menu


  13. #9

    User Info Menu

    mie nu mi se pare nimic wow, effectele sunt urate dupa parerea mea. text-ul e plin de kkt-uri. primele avatare mi-au placut intr-adevar, astea nu, poate doar eu gandesc asa, idk.

  14. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Prismo View Post
    mie nu mi se pare nimic wow, effectele sunt urate dupa parerea mea. text-ul e plin de kkt-uri. primele avatare mi-au placut intr-adevar, astea nu, poate doar eu gandesc asa, idk.
    Sclavul lui Dev?
    Sincer mie imi place ce faci si cum evoluezi dar vad ca iti place prea mult tenta de pink.
    Si incearca sa mai lucrezi la text si pui prea multe efecte pe text la anumite lucrarii.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •