Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  6
Results 1 to 10 of 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie Kaleb [REZOLVAT]

    ► Nick CS: bRo
    ► Nick admin/player reclamat: Kaleb
    ► Motiv: abuz de admin
    ► Reguli incalcate: abuz quit + jignire(la adresa altui admin)+ abuz de admin(se baga ct fara sa aiba minutele necesare) + abuz de ban
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/26RVIxD https://imgur.com/a/mJnrSZw
    Descriere : Intra pe server cand mai sunt 7-8 min din mapa, urmatoarea mapa se baga ct fara sa-i spun nimic, il las sa joace linistit. Ii atrage atentia HailStorm ca nu are minutele necesare ca sa stea ct si sa se mute, iar Kaleb il jigneste la microfon spunandu-i ca e prost si ceva legat de familia lui. M-am bagat sa-l sustin pe HailStorm si i-am zis lui Kaleb ca nesimtit, dupa ce ca se baga ct fara drept il mai si jigneste pe Hail, dupa care mi-a zis urmatorele prin microfon : "cine esti tu ma? ce vrei tu? fac ce vreau vrei sa vezi?" si mi-a dat quit

    UP: Mai nou mi-a dat si ban https://imgur.com/a/mJnrSZw fara motiv
    UP: Concluzie reclamatie
    Haide sa recapitulam abuzurile pe care le-ai facut:
    - quit dat fara motiv
    - jigniri aduse la adresa altui admin fara motiv
    - abuz de grad, te-ai bagat la ct cu gandul ca tu ai semi-creator si nu-ti zice nimeni nimic daca te bagi, ai fost indrumat inca de la inceputul mapei sa te muti, dar ai zis " de ce sa ma mut? am stat tero uita-te coaie pe gametracker sa vezi ca am minute" ai sustinut vehement ca indeplinesti condiitile ca sa stai ct cu toate ca stiai ca nu. Ca a fost freeday cat timp ai stat ct nu conteaza, au trecut aproximativ 4-5 min in care ai facut kill-uri. Problema este ca daca nu ma bagam eu sa-ti atrag atentia tu continuai sa stai ct pentru ca ii consideri pe ceilalti admini inferiori tie.
    - abuz de ban, mi-ai dat ban fara motiv timp de 7 zile cu reason "?" probabil pentru ca nu-ti convine ca m-am gasit eu "un terminat oarecare" sa-ti comentez tie
    - atitudinea ta necorespunzatoare in calitate de admin pe server, te crezi superior tuturor si crezi ca poti sa faci ce vrei tu, se vede din felulu cum vorbesti si tratezi subiectul, citez din spusele tale
    "Imi pare rau, asa sunt eu))
    Suferi coaie? Daca stai cu ban ce are?"
    "Am intrat la ct din greseala, si care este problema voastra? M-am mutat la loc ? M-am mutat, asa ca nu mai faceti gura mare ca vi-o inchid"
    - istoricul tau este o alta proba ca abuzezi de grad, cu toate ca ai fost avertizat in trecut cu privire la comportamentul tau, tu continui cu abuzul, semn ca nu ti-ai invatat lectia si trebuie o masura mai drastica

    Semi-creatori sanctionati pentru prima abatere
    40. Kaleb
    48. Kaleb (2)
    Semi-creatori sanctionati pentru a 2-a abatere
    28. Kaleb
    Semi-creatori sanctionati pentru a 3-a abatere
    21. Kaleb
    - esti un mincinos
    Quit-ul ti l-am dat din cauza faptului ca esti prost si ameninti ca "ma rezolvi tu pe mine" .
    Am intrat la ct din greseala, si care este problema voastra? M-am mutat la loc ? M-am mutat, asa ca nu mai faceti gura mare ca vi-o inchid.
    Am dat quit? O sa fiu sanctionat pentru asta cu -6 zile.
    Zici ca am stat toata mapa la ct si am abuzat de imunitate de tot atat atragi atentia la statul la ct.M-am mutat la tero coaie, era freeday coaie, nu cred ca am facut eu asta (sa intru la ct fara minute) de mai mult de 2 ori de cand sunt pe serverul asta. Am facut asta acum si gata te ataci. Las-o asa, astept sanctiunea.
    Last edited by Alin; 06-07-19 at 17:36.

  2. Likes Illegal liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •