Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  0
Results 1 to 8 of 8

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Injura Reclamatie MambaMov [REZOLVAT]

    Nick CS:oDaiCu Skorpion
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID:MambaMov /STEAM_1:1:506046618
    ► Motiv:!ct @all
    ► Dovezi (poze):https://steamuserimages-a.akamaihd.n...111E8E4079C8F/

  2. #2

    User Info Menu

    Este adv am facut asta! A fost ultima secunda . Si am zis sa facem si noi asa caterinca o sec, plus ca tu la godmode nu aveai min si ma amenintati cu reclamatie daca te mut. Cam atat am avut de zis. Cand o sa intre t3m o sa vedem ce zice si orice s-ar intampla eu ii voi respecta decizia! Daca voi primi avertisment sau -1. Acum inteleg dc se cearta oamenii pe sv ... prea multe orgolii. Si eu puteam face multe reclamatii dar am zis ca nu are rost sa ma cert avand in vedere ca pe steamu lui TheLord spune ca alphacs e a doua casa si a doua familie. Eu incerc sa pastrez asta deasta nu prea ma cert si nu fac reclamatii. De acum inainte imi tin si eu obs aprins toata ziua si hai sa ne certam ca doara dc nu? Asta inseamna ca o sa fie cam naspa pt lucruri care le faci din greseala sa iei post.Cam atat am avut de zis!
    Last edited by MambaMov; 11-07-19 at 12:40.

  3. #3

    User Info Menu

    si eu puteam sa fac vreo inca 5 reclamati ieri ex;kilonix night etc. ca faceau abuz da am zis ca daca mai fac odata asa au reclamatie si de vreo 2 ori am zis lasa o runda adica aceasta la god si tu nu nu !t @skorpion atat nu am zis ca stau tot meciul

  4. #4

    User Info Menu

    Uita te cate reclamatii ai facut... Tu cu toti te certi . Acu csf exista tot felul de oameni cu asta am sa inchei. Nu am sa mai scriu nmc pe acest topic si il astept pe t3m sa vedem ce zice

  5. #5

    User Info Menu

    acum tu ma ameninti cu thelord si cu terminator >? si cand era god te-am rugat sa malasi runda aceea si nu te-am amenintat ca iti fac o reclamtie si gluma ca si gluma nu e frumos de la un staff sa faci asa ceva glume daca erau admini mai mai pe sv ca eram decat eu tu mishu si night

  6. #6

    User Info Menu

    Nu te am amenintat cu nmc... am zis sa vedem ce zice t3m. Pe sv la god mi ai zis ca daca te mut imi faci reclmatie! De cateva ori

  7. #7

    User Info Menu

    da tu vrei sa stau cu mainile in san sa scape nepedepsiti la uni le mai dau o sansa daca e o problema mai mica si e vina mea ca fac abuz ?

  8. #8

    User Info Menu

    @oDaiCu Skorpion -
    si cand era god te-am rugat sa malasi runda aceea si nu te-am amenintat
    - coita nu ai minute ai plecat terro, ce sa se lase? Ce smecher esti tu, adica un god mode dureaza si 15 minute si tu vroiai sa stai runda aia). De te mai prind cu asa ceva ai muscat un dublu!!! Sti ca nu ai minute te duci direct terro. Valabil pentru toti.

    -----------------------------------------------------
    Si acum sa revenim la reclamatie, @MambaMov avand in vedere ca se termina mapa te iert de data asta. Next daca se mai repeta o musti!!!

  9. Thanks XxNightxX thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •