Quote Originally Posted by Lefter View Post
Propun sa se bage un sistem în care sa nu te lase sa te bagi ct dacă nu ai minutele necesare și dacă nu e loc , fără sa ii mai dai Blockct samd.
Ar fii bine pentru server și playerii nu ar mai ieșii ca se supara ca îl muti tu t pe motiv "nu e loc" "nu ai minute"
Si seara sau sa spunem dimineata cand serverul este gol si intra jucatori ce fac? Stau toti la tero minutele necesare fara ct? Am mai vazut sisteme de genul pe alte servere si fix asta se intampla pana intra un admin sa ii mute.
Si ca sa fac sistemul sa lase 2-3 fara minute deja e useless sau sa lase 1-2 ct pana nu sunt 10-15 jucatori pe server si doar dupa ce intra sa zicem 10 jucatori sa mearga sistemul deja nu prea ii vad rostul.. ne mai gandim dar nu cred ca isi are rostul.
Nu isi are rost un asemenea sistem, deja aveti si asa treaba usoara cu blockct doar trebuie sa verificati gametrackerul. Daca pica server-ul si cu acel sistem se pierd minutele deci din nou e useless. Nu cred ca isi are rostul asa ceva, dupa parerea mea ar fii munca facuta degeaba.

T/C