S-ar putea sa fie considerat off topic, dar ma rog, undeva trebuie sa scriu ce vreau sa scriu.
Noi adminii, nu suntem admini sa fim sclavii vostri. Voi, ne faceti reclamatii, ne injurati, ne spuneti ca suntem admini de cacat. Pentru ce? Ca spamati in chat un codat sau cereti mute la unul repetat si va ignoram. Hai sa va explic eu, cum functioneaza treaba asta. Noi suntem admini ca sa avem grija de server. Noi decidem cine ia mute, ban, kick, etc. Voi, aveti responsabilitatea de a raporta codatii corect pe u@. Atat va cerem. Nu trebuie sa ne spuneti cui sa le dam mute sau kick. Asta ma enerveaza. Daca noi spunem pur si simplu nu, nu avem motiv, ne faceti admini prosti, de cacat, ne luati la injuraturi, etc. E, voi nu intelegeti ca noi decidem chestiile astea, nu voi? Cate posturi am vazut la admini pentru motive gen "nu a dat mute la care am zis" sau si unu ca "are vip". Fratii mei, nu suntem slugile voastre. A zis unu pe server ca sunt codati si nu este nici un admin. Daca neati da mesaj pe discord, steam, etc, plm ca aveti server de discord la alpha ne gasiti pe majoritatea acolo, am intra asap si ne-am ocupa de chestia asta. Nu ne mai tratati cu atat disrespect, si poate atunci nu veti mai lua mute si gag sau ban pentru insulta admin. Zic si eu.