Quote Originally Posted by Khajiit View Post
A sosit noua regula:

SCHIMBARE SIMON: /SET
- se poate utiliza atunci cand avem urmatoarele situatii: simon x2( consecutiv), simon AFK, simon request( la cererea simon-ului), simon incompetent( simon care nu stie comenzile, face FK si asa mai departe).
Aceasta comanda poate fi privita ca o alternativa a comenzii de /slay pentru cei care se baga x2 simon, care fac fk sau care nu stiu regulile simon-ului.
Aplicarea acestei comenzi fara un motiv mentionat mai sus este considerata un abuz.



Pareri? Este okay? Sunt si alte cazuri ce ar trebui incluse? @TheLord/ @Strumf

O sa actualizez si regulamentul pentru a fi si mai usor de citit.
Momentan, am scos chestia cu ABATEREA DE LA REGULA DUCE LA APLICAREA SANCTIUNII DE DUPA/ SI detalierea capitolului... ca sa fie mai la obiect regulamentul. O sa mai urmeze si alt update.
Totodata, ma gandeam sa adaug o categorie pentru cum actionam cand se face abuz de admin. Ca sa nu mai faca lumea aiurea pe justitiarii pe server.
Este okay, normal nu raspundeam da acm ca am terminat de carat lemnele stau degeaba si astept sa fie gata gratarelul, csf tre sa vi si la bunici.

Eu zic daca lasi asta simon incompetent( simon care nu stie comenzile, face FK si asa mai departe)., atunci abuzul de comanda o sa ramana si o sa zica toti ca era incompetent. Daca este unul incepator si nu prea stie, cum de alt fel nici noi nu stiam la inceput si jucam cu emotii la ct si Simon asa si ei si o sa fie folosita comanda 1000% pe ei, asta duce la nepermiterea jucatorilor noi sa se joace ca simon linistiti si sa fie invatati si asta automat probabil o sa duca la pierderea jucatorilor(pe care se aplica comanda cum am zis eu). Dupa cum ii stiu pe astea daca ii omoara din grrseala deja sar cu ban set slay fd etc. Aici din nou este vorba de abuzul adminilor bagamias pula in crucea lor de jegosi si ca sunt incompetenti si doar sa abuzeze stiu. Mo luat valu sorry, editati voi postu daca e fara injuraturi ca mie lene.
Este okay si asa dar este okay si fara aia sau sa se precizeze clar SIMON CARE NU STIE COMENZILE, SIMON CARE FACE FK INTENTIONAT si toate situatiile ca nus multe, la "si asa maideparte" o sa se faca abuz. Cred ca si ajung alea doua situatii. Na cum credeti. Daca sunt greseli in text asta e, scriu de pe tel. Va tuc

Ps. Va astept la un gratarel