Daca tot sunt plecat pana duminica am zis sa fac un topic micut de propuneri pana revin ca sa vad ce ati mai vrea sa bag/modific/scot de pe server!
Eu am si aici pe JBGO un .txt cu propunerile voastre care pareau okay etc. dar nu stiu cand o sa le bag.

Pana sa ma apuc sa mai rezolv din acel .txt vreau sa postati in acest topic daca aveti ceva propuneri sa stiu cam de unde sa incep cand ma apuc sa lucrez la server, deoarece vara asta vreau sa rezolv cat mai multe chestii de pe servere si sa imi termin cam toate "to do" de pe desktop sa ma pot apuca si de alte lucruri .

Acest topic probabil il las deschis pana revin de la tara, mai mult este informativ pentru mine sa vad cam ce ati vrea sau cum ati vrea sa fie server-ul.

Propuneti aici daca aveti idei cu ce sa bag pe server, ce sa scot, ce sa modific sau orice alta propunere legata de server, despre modul JailBreak (daca va place asa cum este acum),modele ORICE ORICE propunere aveti aici este binevenita. Daca cunoasteti buguri va rog sa le scrieti aici ca sa le pot rezolva.
Sunt constient ca server-ul pica la change map de mai multe ori(sau nu mereu la changemap, fix azi am rezolvat un bug de la care pica server-ul la LR), daca puteti sa oferiti detalii si despre asta ar fii okay(ce se intampla inainte sa pice etc.). Cand revin o sa bag si ceva sa nu luati crash ,poate rezolvam si problema asta(desigur problema asta este de la csgo si de la mape, nu de la server).
Probabil o sa fac si un "mini concurs" cu raportare de bug in care o sa va ofer vip/etc. daca raportati buguri/erori de pe server deoarece modul este imens si creat de altcineva nu am cum sa stiu ce se afla in fiecare sursa din mod. De cand e bagat modul actual nu am apucat sa umblu in toate sursele din el. Si asa macar va motivez sa depistati buguri si sa le raportati cat mai rapid
Deci orice propunere aveti va rog sa o lasati aici! DACA aveti topicuri active deja la anunturi cu o propunere nu postati aceeasi propunere aici ca o sa ma uit la acele topicuri si o sa le inchid cand revin!


Repet, acest topic este mai mult informativ pentru mine, vad ca server-ul a scazut in ultima vreme, ce este drept nici eu nu prea m-am ocupat de el pe parte tehnica de cand am creat sistemul de jobs. De asta vreau sa vad cam ce asteptari aveti de la server, ce credeti ca ar ajuta server-ul sa il populam si sa fie totul okay, ce propuneri aveti, va place sau nu modul cum este facut acum etc.etc.!