Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie razvan [REZOLVAT]

    ► Nick CS: Lefter
    ► Nick admin/player reclamat: zZRazvan[;x]
    ► Motiv: slap nejustificat / abuz kick
    ► Reguli incalcate: slap nejustificat ; abuz kick
    ► Dovezi (poze/demo): https://prnt.sc/ossj4a ; https://prnt.sc/ossjku [ isi cere si scuze omu , e de apreciat, m-as intreba daca ti-as da destroy si as spune scuze , m-ai ierta ? ] ; https://prnt.sc/ossjyq

    Acum ca , Spike. nu mai are imunitate , ti-ai gasit cobai de teste? Poate testez si eu niste comenzi pe tine , ar fii ok?

  2. Thanks PalmOlIvE, dani101 thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    Auzi ba copile ai grija ca eu am niste poze cu tine când îmi dadeai minne quit si ban pe motiv taci/pa.
    Asa ca pliscu si ce te bagi tu ca poate sa facă el reclamatie ce vrei daca mi-a dat slap la le cu 99 dmg. eu i-am dat kick da el ca a abuzat de kick o suma + ca tu miai dat ban 30 de minute pe motiv abuz da spike cat abuzase ca îmi dăduse la kickuri si slapuri la fel si dani101 îmi dădea slap in nestire.
    Asa ca taci si nu te mai baga.
    Si tu crezi ca un slap îl omoară ca lam întrebat daca ma lasa si a zis da ce te tot bagi tu.
    Last edited by zZRazvan[x]; 15-08-19 at 11:20.

  4. #3

    User Info Menu

    Si tu esti avocatul lui Spike?
    Trebuia să faca spike reclamația nu tu,atât timp cât comenzile nu le-a folosit asupra ta nu ai nici un drept sa faci tu reclamație in locul lui.

  5. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZRazvan[x] View Post
    Auzi ba copile ai grija ca eu am niste poze cu tine când îmi dadeai minne quit si ban pe motiv taci/pa.
    Asa ca pliscu si ce te bagi tu ca poate sa facă el reclamatie ce vrei daca mi-a dat slap la le cu 99 dmg. eu i-am dat kick da el ca a abuzat de kick o suma + ca tu miai dat ban 30 de minute pe motiv abuz da spike cat abuzase ca îmi dăduse la kickuri si slapuri la fel si dani101 îmi dădea slap in nestire.
    Asa ca taci si nu te mai baga.
    Si tu crezi ca un slap îl omoară ca lam întrebat daca ma lasa si a zis da ce te tot bagi tu.
    romana.exe stop working :/

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZRazvan[x] View Post
    Auzi ba copile ai grija ca eu am niste poze cu tine când îmi dadeai minne quit si ban pe motiv taci/pa.
    Asa ca pliscu si ce te bagi tu ca poate sa facă el reclamatie ce vrei daca mi-a dat slap la le cu 99 dmg. eu i-am dat kick da el ca a abuzat de kick o suma + ca tu miai dat ban 30 de minute pe motiv abuz da spike cat abuzase ca îmi dăduse la kickuri si slapuri la fel si dani101 îmi dădea slap in nestire.
    Asa ca taci si nu te mai baga.
    Si tu crezi ca un slap îl omoară ca lam întrebat daca ma lasa si a zis da ce te tot bagi tu.
    Ma bag ca vreau + ca , nici nu am acces la minne/quit si daca aveam nu le iroseam pe un idiot
    Si tu esti avocatul lui Spike?
    Trebuia să faca spike reclamația nu tu,atât timp cât comenzile nu le-a folosit asupra ta nu ai nici un drept sa faci tu reclamație in locul lui.
    da sunt + ca are ban pe forum

  7. #6

    User Info Menu

    L-am întrebat daca mă lasa sa fac ceva si el a zis ca pot ca nu face reclamatie si oricum ce e greu sa faci un alt cont si sa faci reclamatie.
    Si mare de acu ca m-am cam saturat de tine un copil fără viitor facut din alocatie.
    Nu te mai baga tu unde nu iti fierbe oala ca nu iti sta bine puță.


    PalmOlive: Ia mai lasa tu cuvintele astea: copil facut pentru alocatie/cur/puță.
    Da ce esti tu? Dumnezeu? La orice reclamatie care o primesti te apuca damblaua. Te rog sa te opresti si sa-ti vezi limbajul. Ti-am dat edit sa nu fac post si sa iau inf.
    Daca doreste strumful sa te pedepseasca e decizia lui.
    Last edited by PalmOlIvE; 18-08-19 at 14:43.

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZRazvan[x] View Post
    L-am întrebat daca mă lasa sa fac ceva si el a zis ca pot ca nu face reclamatie si oricum ce e greu sa faci un alt cont si sa faci reclamatie.
    Si mare de acu ca m-am cam saturat de tine un copil fără viitor facut din alocatie.
    Nu te mai baga tu unde nu iti fierbe oala ca nu iti sta bine puță.


    PalmOlive: Ia mai lasa tu cuvintele astea: copil facut pentru alocatie/cur/puță.
    Da ce esti tu? Dumnezeu? La orice reclamatie care o primesti te apuca damblaua. Te rog sa te opresti si sa-ti vezi limbajul. Ti-am dat edit sa nu fac post si sa iau inf.
    Daca doreste strumful sa te pedepseasca e decizia lui.
    Cand te prind pe server îmi pun bind de destroy special pentru tine, cum. Te vad, ai și ieșit, da nu ca ai dat disconnect, din cauza spam ului de destroy, eu te avertizez, dacă îmi mai spui ca sunt făcut pentru alocație, te sparg + cer inf pentru limbaj ca acest copil se caca pe el și vrea sa fie dur

  9. #8

    User Info Menu

    Auzi da ce nu am dreptate?
    Esti facut din alocatie ma copile daca îmi dai destroy reclamatie scrie pe tine copilasule.

  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZRazvan[x] View Post
    Auzi da ce nu am dreptate?
    Esti facut din alocatie ma copile daca îmi dai destroy reclamatie scrie pe tine copilasule.
    Te invit pe server

  11. #10

    User Info Menu

    Ho ca vin eu asa ca bagatiai mana in coor de copil turbat.

    Edited!
    Te-am avertizat razvane treaba ta.
    Last edited by PalmOlIvE; 19-08-19 at 13:13. Reason: Edited! Injura de rupe.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •