In aceasta sub-categorie membrii staff-ului isi vor prezenta evolutia pe comunitate, cum au ajuns in comunitate, modul in care au urcat in grad, respectiv cea mai mare realizarea a lor.
Este interzisa folosirea de insulte, injurii si cuvinte/expresii jignitoare; Warn/Infraction
Se poate prezenta atat ascensiunea cat si descensiunea unui membru, cu totii gresim si am avut momente cand am dat inapoi, dar luptatorii isi tin mereu capul sus;
Membrii staff-ului sunt rugati sa-si faca fiecare propriu' topic in care isi vor spune povestea, topicul respectiv va purta numele Evolutie "numele" "(User - gradul cel mai mare pe care l-a avut)". Un mic exemplu "Evolutie Alin (User - Administrator);
Rog seriozitate si sa nu va bateti joc Warn/Infraction
Prin acest lucru dorim sa va prezentam povestea noastra pentru a va inspira si motiva sa ajungeti unde v-ati propus;

Cele mai frumoase evolutii vor primi Sticky.

Note: Cei care detin/au detinut gradul de Designer/ Server Admin/Co-moderator isi pot prezenta si ei evolutia deoarece au muncit pentu acel grad si vreu sa le aud povestea.
De asemenea cei care sunt user/veteran acum isi pot spune si ei evolutia. In cazul celor cu user doar daca au detinut un grad pe forum


Note: Va puteti exprima opinia in legatura cu evolutia cuiva in topicul respectiv, dar sa nu faceti post-hunt/spam cu comentarii de genul "frumosa povestea/nice/mi-a placut ce ai spus etc..."