Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  15
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie Blue(User-Administrator)

    Hello,in 2016 prin octombrie am intrat pe serverele publice si am dat pe unu random numit JBGO.ALPHACS.RO,motivul pt care m-am apucat de server era ca-mi placea skin-ul de octodad pe simon,pt ca era amuzant .Prin 2017 mi-am facut prima cerere pentru grad(aveam 500 de ore si tot player normal nuj dc n-am facut mai devreme),cand mi-am luat acceptat n-am primit gradul de politist,ci de agent pt ca @TheLord e un dulce,eram foarte fericit ca pot face parte din aceasta comunitate.M-am lasat dupa ceva timp pentru ca server ul nu mi mai oferea satisfactia pe care am avut-o in anii trecuti si l-am uitat o vreme,ma apucasem de lol/overwatch.In 2018 am intrat din nou pe cs si brusc mi-am amintit de server si am zis sa intru sa vad daca s-a schimbat ceva.Intr-adevar erau mai putini playeri desi era mai mult liniste.Cu timpul @Symb0L se apucase si el de server si am tinut legatura prin mess.Cand si a luat si el general a inceput disctractia,ban ip uri la aia care ne enervau,dadeam revive la bot ca sa farmam credite cu Andrei,doamne ce nu mai puteam de ras atunci.Dupa un timp a inceput sa ma intereseze mai mult forumul si am facut o cerere de server admin.Am fost acceptat.Ma uitam la zona designerilor si mi placea ce faceau @dEv. si voiam si eu sa mi ocup timpul cu ceva.Prima data l-am rugat pe dev sa ma invete,dar m a refuzat vaca;(,asa ca l am rugat pe AndreiTheToxicGuy sa ma invete din ce stia el,nu era ceva complicat asa ca am vrut s o iau incet,ii multumesc ca mi a oferit sansa sa pot invata photoshop,poate daca nu era el,nu mai eram designer.Dupa un timp am facut si cererea de designer cu avatare bannere elegant cat de cat.Mi-am luat respins ca erau prea multi(),dar cu magia lui @Cristian BG [~R],am devenit memebru gfx.Prin februarie am aplicat si pentru co-moderator la categoria de lol si am fost acceptat.Cu ajutorul unui bun prieten am reusit sa iau si moderator si dupa ceva timp cand a venit ziua mea mi-a facut cadou chiar si global-moderator si ii sunt foarte recunoscator pentru asta,te stii tu iubire.Am mai cunoscut oameni de nota 10 @george.cmr2 pă insta(aleluia a mers sa ti dau tag) @?RyN? @Hades~ @Jamango @SmokerEveryDay(frtl meu de jhin) @Dogeu @PUMA360 @3l_M@C!0 @Christian #GD si multi altii. Si astazi sunt aici povestindu mi mica mea poveste care sper ca va mai contiuna.Va iubesc pe toti,ma bucur ca sunt in acest staff frumos.
    Last edited by Blue; 24-08-19 at 10:48.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •