Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  26
Results 1 to 2 of 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie Jamango(User-Global Moderator)

    Deci prin clasa a5-a auzisem de la niste colegi ca se jucasera cs 1.6 pe un server cu skin-uri de Mos Craciun(prin decembrie 2016),si mi s-a parut interesant. Ajuns acasa imi instalez cs 1.6 (pe atunci ma jucam doar NFS si GTA ) si incep sa caut servere de genul.Dau de JB.ALPHACS.RO , intru pe el si nu stiam ce sa fac, eram paralel cu jocu . Incep sa invat jocul si imi iau si primul minne de la yety .
    Peste 1 luna sunt indrumat de Orlando si Skillartz sa fac cerere de admin pentru ca aveam activitate foarte mare . In Februarie imi fac cont pe forum (nu stiam cum se numeste forumu am cautat pe google jb.alphacs.ro si mi-a dat link catre forum asa am aflat de el) . Am facut cerere de slot unde am fost acceptat.Peste 1 saptamana fac cerere de up la politist ,si @Strumf imi da agent pt activitate (Te pupek strumf) . Apoi am vazut ca multi erau "colorati" pe forum, si mi-am zis "oare cum capat si eu culoare d-asta?" , dau pe pagina principala a forumului si vad acolo "Cereri grad forum" , fac prima mea cerere de server admins , respins, n-aveam posturi https://alphacs.ro/showthread.php?60...-Server-Admins , peste 2 luni(da atat am stat ) fac a 2-a mea cerere de server admin,si iau acceptat. Eram foarte fericit in seara aia. M-am bagat sa moderez relax zone, iar peste 1 luna fac cerere de co-moderator ,si iau acceptat . Timp de 2 luni am postat la categoriile pe care le moderam. Si intr-o dimineata ma trezesc cu moderator. Nu am mai putut de fericire . Tot 2 luni am stat cu moderatorul ,iar in Decembrie 2017 am primit Global. Din pacate, peste 5 luni de stat cu GM , ma retrag din staff si primesc gradul de Veteran . Trecusera 3 luni , intr-o zi ma uitam la Design Zone si imi placea ce facea @dEv. , m-am rugat de el sa ma invete si pe mine , pana la urma m-a invatat si asa m-am reapucat (scopul meu era sa obtin toate gradele pe merit ) ,fac cerere de designer si iau acceptat , apoi datorita activitatii la design (cred) primesc Moderator. Din nou ma retrag deoarece avusesem niste probleme personale. In Aprilie anul asta am putut sa ma reapuc din nou si postam rar,in Mai ma trezesc cu Moderator si nu stiu de ce ca nu eram prea activ . Pe 25 Iulie primesc Global-Moderator tot la fel , postam rar dar multumesc celui ce mi-a facut propunerea si cei ce au dat pro. Iar acum sper ca pot ajunge si la Administrator. (Daca va intrebati,DA, am avut si guest)
    Ma bucur ca in tot acest timp am putut sa cunosc persoane minunate precum: @dEv. , @SageOTSP , @TheLord , @?RyN? , @Blue , @Symb0L , @ServeteleFine , @Dogeu , @Christian #GD , @KillerElite , @KrAzZzY , @george.cmr2 pă insta , @MaTTox (sleidi ) , @RayzeL , @bLooD. , @#L0w , @TheRemix , @3l_M@C!0 , @moxu112 , @..:: Ramses ::.. , @Alex Catalin , @WaveSound , @SmokerEveryDay , @Orlando , @Bles , @sK@rTzZ! , in fine sunt prea multi carora sa le dau tag , ma opresc aici. Unii dintre voi v-ati lasat ,altii nu. Oricum va pup pe toti ( pe tine nu @ServeteleFine )

    Cam asta a fost si evolutia mea . Va multumesc pentru ca v-ati luat din timp ca sa cititi asta .
    Last edited by Jamango; 24-08-19 at 16:16.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •