Pai, povestea mea pe AlphaCS, respectiv AnZo a inceput in anul 2014 cand eram clasa a 3-a si eram cu un coleg la mine acasa si jucam gta 4 pe xbox 360 . Nu dupa mult timp m-a chemat frate-miu (AnoOriginal) sa-mi arate un server de cs 1.6, de care aflase de la un prieten de la sat. Imi explica el ce trebuie sa faca si cum merge treaba. Din cate imi aduc aminte, era mapa czone si simon era Srk..smr de mai stiu ceva de ala . Din ziua aia, am jucat alaturi de ano pe acelasi nume (Joker). Dupa cateva luni de jucat pe numele ala, amandoi..am zis sa facem o cerere slot..dar nu stiu din ce motiv, poate ineptia noastra sau ceva probleme la GT nu ne-am gasit contul si de atunci am spus..ne facem cont amandoi. Eu am inceput sa joc cu numele Killer{ELITE} , nume inspirat de la filmul meu preferat de la acea vreme (Killer Elite) . Alaturi de THC Killer, Theraflu, Madutzu(cu asta eram dusman ), Ano, TRAG si frate-su Dragos, Rifle.(avea alt nume pe atunci), Knuu, Reforce si inca multi mi-am petrecut zilele si noptile timp de cativa ani. (TOT RULETA CU @3l_M@C!0 E BAZA 3)

Pe comunitatea AnZo detineam SA cred si de asta intram foarte des pe forum..chiar daca nu postam nimic inafara de pro / contra la jb. Intr-o zi dupa ce am ajuns de la scoala, am observat ceva diferit..intram pe forum si pac mare HACKED BY DR.EViL...dupa care am ramas doar la jb.

Un an mai tarziu, in 2015 mi-am refacut cont pe AlphaCs, unde m-am imprietenit repede cu multi membrii. Un prieten foarte bun la vremea aia mi-a fost blood, alaturi de care am deschis primul meu server PREDATOR.ALPHACS.RO.
Nu dupa mult timp, blood isi virusase calculatorul si nu s-a mai putut ocupa de server, asa ca i-am luat pe George. si pe Lexxu si am mai tinut serverul ceva timp.
Vreau sa las astea neaparat aici. ))))))))))))))

@SmokerEveryDay @bLooD. @george.cmr2 pă insta @Orange*
@Traficant # OldNameForever; si mai erau cativa de care 100% nu imi amintesc acum.

Dupa ceva timp de la popularea serverului..din cauza unor neintelegeri cu alt server din comunitate (playerii faceau reclama intre ei..spunand ca au fost trimisi de mine). Nu a mai durat mult de atunci pana cand l-au sters administratorii din comunitate. M-am ofticat maxim stiind ca am stat atata timp sa populez serverul asa ca m-am tirat de pe AlphaCs alaturi de @Alin - MDFK. Eu renuntand la gradul meu de moderator.

Dupa ce m-am lasat si de acea comunitate "fantomita" am decis sa rup orice legatura cu comunitatile de CS si m-am mutat de tot pe samp. Anul trecut, in timp ce eram la sat si bineinteles ca jucam samp..imi da Ano mesaj, care era la oras si imi spune ca s-a reapucat de jb si de alphacs pe forum ca si designer. Stau..ma gandesc destul de mult la ce si cum a fost si de atunci am revenit pe AlphaCS, cu gradul de Administrator, unde am intalnit multi oameni minunati, alaturi de care mi-am mai castigat un an. De cand m-am reapucat am deschis si un server care a ramas de peste 7 luni pe comunitate.

Tin sa le multumesc urmatorilor ce m-au ajutat foarte mult in acesti ani si m-au facut sa ma simt extraordinar.
@SageOTSP @george.cmr2 pă insta @Mochi @bLooD. @AnoOriginal @TheLord @Blue @AndyBlack @xray @Strumf @Cosmin.# @Lefter @Buzatel @Elijah @dEv. @Rowst @Jamango @?RyN? @HailStorm@The Warrior. @Illegal @AcidBurn @Roger @Fixion.
@SmokerEveryDay @Christian #GD @ @RayzeL @Symb0L @HaCk^ON^Bs @TheRemix @zXccuare
@ericsefu05 @^-RoYaL-^SsKCobra @SiNiSTER inclusiv pe @h4x respectiv Petrix..chiar daca in ultimul timp te-ai comportat cum te-ai comportant..inainte de orice cearta noi am fost prieteni. Si pe restul pe care i-am uitat, sa stiti ca din greseala...oricum va cunoasteti voi.