Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  16
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie JuveT. [User-S.A]

    Chiar daca am un grad mic am muncit pentru acest grad ca toti acesti oameni minunati

    Intrasem pe jb odata nu mai stiu cand prin 2018 si vazusem ca sunt foarte multi playeri si ca e un mod pe care nu il stiam..Am intrat si am incercat sa ma integrez printre toti acesti playeri si admini.. Totul pare foarte frumos. M-am imprietenit cu cativa prieteni care nu o sa ii uit niciodata Joker si statica si #Alex.# care au fost primii mei prieteni cu care ne-am distrat.. stateam glumeam si asa ma apucasem de jb.. pe jb mai erau unii admini si playeri (#GoAgLe# #Christian #GD ,?RyN? si foarte multi admini responsabili si nu abuzatori Prima mea cerere a fost pentru mine ceva unic si frumos, care ma afectase emotionant, pana la urma primisem aprobat pentru activitatea mea foarte mare. si urmatoarele cereri tot pentru activitate. pe acest server am intalnit foarte multi admini care ma ajutau fiecare in parte.. cand intrasem pe server era o armonie foarte frumoasa cu care ma obisnuisem. imi placea sa ma joc pentru ca nu ma plictiseam niciodata.. tin minte ca #Yety# care ma ajuta foarte mult..
    Am intrat pe forum si vazusem ca erau foarte multi admini.. facusem si cererea de care v-am spus si ma emotionasem..foarteeee multi admini,oameni foarte buni si darnici..Pe forum ma ajutau #Engelhardt #SageOTSP #Yety# #Alex.# SI normal fondatorii
    #Strumf si #TheLord PE care i-am respectat tot acest timp
    Tin sa multumesc la toti oamenii cu care m-am inteles,am glumit
    engel,sage,alex,ryn,statica,joker,killer,petrix,Co smin,dev,orlando,Symbol,remix,macio,alin,asasins,h ades,sinister,royal,1s1s,
    shadow,jamango,george,ancool care mi-a dat si primul minne L)) ,Thelord, Strumf , rayzel smoker ,mihai ,monk,bestia ,acidburn,nairobi,hail,#Catalin, terminator ,crz ,puya. Leg, #Jemu., blue @HaCk^ON^Bs fantoma


    DACA am uitat pe cineva imi dati pmL))

    Va pup si va respect pe toti cei care i-am enumerat,, Va pupix
    @Uzi Vert

    Cu respect, JuveT.L))
    Last edited by JuveT.; 25-09-19 at 11:04.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •