Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  15
Results 1 to 3 of 3

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie Andrew R (user - vet)

    Am vazut ca pot si batranii sa si spuna povestea, zic si eu ce mai tin minte

    Mi am inceput aventura pe alphacs prin 2010-2011 (? nu mai tin minte exact, poate mai tarziu, stiu doar ca a trecut un timp pana ce s-a ajuns la anzo) cu vladyt, aurel si refres (poate mai tin minte smurf si lord, insa nu cred) ei o mai dadeau pe jb, eu am inceput cu dr si in final am ramas pe clasic, din cauza asta mi am luat si prima teapa cu un cont de steam, pe vremea aia se mai "cumparau" conturi care aveau 1.6 cu paysafe

    Am fost super activ, cerintele pentru grad (pe server) erau zile jucate+activitate forum, deci a trebuit sa le impac pe amandoua, in felul asta am reusit sa avansez pe forum si sa ma imprietenesc cu loverbut, lambda (prieten de al lui), royal, royal sskcobra, victor hanu, kmikze, lusy cat si altii care isi pierdeau zilele si noptile pe clasic (majoritatea nu si au mai facut cont dupa anzo)
    Era caterinca maxima pe vremea aia, tin minte ca intr o seara am vrut sa va speriem si ne am dat fondator din acp , in mare parte ei (vladyt, refres) s au ocupat de caterinca, fiind pe jb s au apropiat de voi (strumf, lord) si si au permis, eu plebea de pe clasic am inceput mai la urma cu astea
    Sau alta intamplare, imi pare rau ca nu pot da nume (le am uitat).. ne jucam noi intr o seara, aveam 2 oameni in conferinta care stateau usa in usa, la un moment dat primul il injura pe al 2 lea si se lasa linistea. Se aude cum isi pune castile jos si pleaca, ca peste 2 minute sa auzim din casti de la primul *bam bam* "stai ba nu mai da ca n am vorbit serios" (puncte bonus pentru cine isi aduce aminte numele celor 2 legende)

    Cel mai sus ca si grad pe cs am ajuns global, tin minte ca m am chinuit aproape un an (cererile se puteau face lunar iar de la server admin la mod si dupa gmod aveai nevoie de recomandare, erau doar 2 sau 3 pers care puteau face, mergea mai greu) si am strans 400 de ore steam on, doar dumnezeu stie cate am strans pana l am luat. Am inceput sa jucam serios, ne am facut clan (care vad ca exista si acum, dar cum e mort jocul nu ai ce i face), jucam mix uri, ne faceam rivali si hateri din alte comunitati, dar a fost o perioada frumoasa.. eram toti niste maimute care se bateau in piept si ne luam in gura cu oricine ca i batem la 0 pe orice harta, pana la urma grupul s a destramat si am ramas cu batutul in piept
    Apoi dupa ce si a bagat cristian picioarele in comunitate si au redeschis o smurf cu lord am stat ce am stat, dar incepand cu faculta am intrat din ce in ce mai rar, ajungand in prezent, intrand doar din nostalgie

    Nu stiu cat de reusita e povestea, sau cat de bine am formulat o, e cam tarziu si creierul meu poate n a procesat toate amintirile, in caz ca mi aduc aminte ceva maine dau edit, in mare asta e, v am dat direct tl;dr ca va plictiseam cu prea multe detalii si un roman prost facut
    edit1: mi am amintit dupa ce am postat, jucam cu numele b1zon, in caz ca ajuta memoria cuiva
    edit2: numele primei legende e bizzare-, inca o caut pe a 2 a
    Last edited by b1zon; 25-08-19 at 04:26.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •