Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamație Vlad[REZOLVAT]

    Nickname:zXccuare
    Adminul reclamat:Vlad
    Motiv:Feed pe playeri, free shot ca admin, kick-uri aiurea
    Regula incalcata: abuz comenzi
    Dovezi: https://drive.google.com/file/d/1cA9...S1N_tTKOR/view
    Data:26.08.2019

  2. #2

    User Info Menu

    Propun remove, deoarece limbajul și comportamentul lui sunt praf.

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zXccuare View Post
    Nickname:zXccuare
    Adminul reclamat:Vlad
    Motiv:Feed pe playeri, free shot ca admin, kick-uri aiurea
    Regula incalcata: abuz comenzi
    Dovezi: https://drive.google.com/file/d/1cA9...S1N_tTKOR/view
    Data:26.08.2019
    Upload eaza demoul pe mediafire sau zippyshare si pozele daca ai pe imgur/postimage


  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by george.cmr2 pă insta View Post
    Upload eaza demoul pe mediafire sau zippyshare si pozele daca ai pe imgur/postimage
    Acum, se rezolvă

  5. #5

    User Info Menu


  6. #6

    User Info Menu

    in primul rand nu am dat kick aiurea si nici numi amintesc sa fi dat kick cuiva poate am dat ban ca mia facut block la baza sau mia stricat baza si martori sunt @Imtr00l @Kaleb , dar nu fac ceea ce faci tu ca nuti faci baza in timpul constructiei si dupa ce se termina timpul tu iti faci baza de fiecare data si va rog nu inchideti reclamatia ca voi aduce si dovezi!!!

  7. #7

    User Info Menu

    +ca tu iti dai noclip aiurea si iesi din baza zm in timpul constructiei , nu stiu cum de tia dat gradul fondatori sv.ului ca tu nici macar nu sti toate comenzile si cand dai un help te chinui app tot timpul si ma pui si piese in plus la playeri ca ne , asa vrei tu ,si mai ma si ameninti cand te omor ca nu mai joc ct si chesti aduc dovezi curand!

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by vlad-_- View Post
    +ca tu iti dai noclip aiurea si iesi din baza zm in timpul constructiei , nu stiu cum de tia dat gradul fondatori sv.ului ca tu nici macar nu sti toate comenzile si cand dai un help te chinui app tot timpul si ma pui si piese in plus la playeri ca ne , asa vrei tu ,si mai ma si ameninti cand te omor ca nu mai joc ct si chesti aduc dovezi curand!
    Mă, eu măcar știu regulamentul și încerc să ajut playeri, nu să le fac viața un calvar să iasă de pe server, vezi tu, asta e diferența între noi, nu sunt prieten cu Killer sau cu Ano (Cu el nu am vorbit nicodată) să-mi țină partea sau alte chestii, dacă nu ai văzut eu vorbeam cu playeri pe chat și mai aveam de acoperit, am ales să vorbesc cu playeri în loc să-mi fac baza în timpul din construcție, de ce? nu vreau să aud discuți de genu „Ai arfe, înainte vorbeai cu noi, acum decând ai grad numai” nu am pic de arfă în mine, am rămas același jucător modest și cu bun simț, dacă nu îți convine ceva la mine îmi poți da ban permanent cum mă ameninți tu de fiiecare dată, știi la ce mă refer, și la faza cu arfele tu ești singurul care îți dai aere de superioritate, de exemplu „Bă zXccuare, de ce mi-ai dat slay că n-am făcut nimic” și eu le zic frumos „Ai făcut FS/FR” playerul tace, după te bagi tu „Dacă îmi făcea mie așa îi dădeam ban permanent”, dar tac din gură să nu mai iasă cu ceartă, azi chiar m-am abținut să nu-ți dau ban 2 ore, pentru Feed și FS
    Aștept răspunsul celor de sus să vadă și ei dacă am greșit cu ceva pe server, dacă am făcut ceva ce nu trebuia, îmi accept sancțiunea.

    *peace*
    Last edited by zXccuare; 27-08-19 at 00:26.

  9. #9

    User Info Menu

    din pacate demo-ul nu exista si nu e facut deci ai la dispozitie 24 de ore sa aduci dovezi clare s-au reclamatia asta v-a fi inchisa.

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by .[].IoNuTzu.[]. View Post
    din pacate demo-ul nu exista si nu e facut deci ai la dispozitie 24 de ore sa aduci dovezi clare s-au reclamatia asta v-a fi inchisa.
    Link-ul este valid , daca tu zici ca nu iti merge ia prin zippyshare , e urcat de mine https://www17.zippyshare.com/v/2cyKlBBD/file.html , daca zici ca nici linkul asta nu merge , inseamna ca esti pus degeaba ca moderator pe aceasta categorie

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •