Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  25
Results 1 to 9 of 9

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie LioNNN (User - Administrator)

    Bla bla, prin 2016 ma jucam si eu cs linistit, si m-am decis sa intru pe orice server de cs 1.6, am dat de bb.alphacs.ro si am inceput sa ma joc. Dupa un timp de jucat, voiam admin pt ca atunci cand se facea noapte, intrau toti nebunii si faceau ori block, ori imi puneau piese peste creatie, ori ma blocam singur in propia creatie .Dupa vreo 2 luni, am intrat pe jb, mama ce paralel eram cu jocul , era @3l_M@C!0 simon, el avea hats-ul ala "dildo" si m-a pus duck si a zis "simon spune, suge-mi pl" eu rapid ii raspund "sa mi-o suga maica-ta" direct destroy mi-am luat . Am tot jucat jb, m-am decis ca vreau admin si eu pe server. Mi-am facut cont pe forum, am facut cerere slot, dupa ce am primit accept, nu stiam cum sa dau de @Strumf sau de @TheLord, si s-a decis @Alexandru. sa ma ajute . L-a contactat frumos pe @Strumf, i-a spus ca vreau sa donez, i-am dat codul, mi-a bagat accesele, si am inceput sa adminez frumusel , pana la prima reclamatie . Si dupa cateva luni bune, m-am decis sa explorez si eu forumul, categoriile, si mi-a placut Design Zone Aveam o lene in mine....nu aveam chef sa ma uit la tutoriale, am zis "imi bag ceva-n ele tutoriale, si pana la urma m-a ajutat @Rowst . Mi-a spus cum sa selectez marimea in pixeli "pune aia, apasa acolo, asa, bun, si da-i asa"
    Si am inceput sa fac avatare, m-am luat dupa tutoriale de pe yt. Si pana la urma m-am gandit sa fac si eu o cerere de Designer, si @Strumf avea boala pe mine (nu stiu dc )
    Oh, doar pro-uri aveam https://alphacs.ro/showthread.php?52...r-Scrambler821
    Tin minte si prima mea cerere de Co-Moderator https://alphacs.ro/showthread.php?53...ler821-APROBAT (si la cerera asta doar pro-uri
    Dupa aia m-am lasat de forum, nu mai stiu din ce motiv (cica eram "rau" )
    Am facut iar cerere de Designer https://alphacs.ro/showthread.php?58041-Cerere-Designer iar am fost aprobat. M-a rugat @Cristian BG [~R] sa-l ajut sa invete sa lucreze in Photoshop, un chin pe mine, aoleu viata mea . Dupa aia m-am lasat iar, si iar m-am re-apucat https://alphacs.ro/showthread.php?76817-Designer-LioNNN
    Am luat iar Co-Moderator, am inceput sa moderez alte categorii, am luat Moderator prin propunere, la propunere aveam vreo 3 sau 4 contra de la niste baietei, si nu stiu cine mi-a luat apararea si am primit accept, dar ii multumesc . Am continuat sa moderez, n-am vazut niciun semnde Up-Grade, m-am enervat si am donat sa iau Global-Moderator, nush cat timp am stat si cu GM dar am donat pt Administrator si nici cu Administrator n-am stat mult deoarece unora le era ciuda pe mine ca am Administrator degeaba si ca eu nu merit si pnm. In fine, am stat cat am stat, am avut 1 reclamatie, dupa aia a venit si a 2-a, si dupa aia am primit -1 deoarece am dat un ban corect pentru o abatere de la regulament. Tin minte ca era intr-o seara @moxu112 beat (putin spus ) si m-am luat de Emma, el mi-a dat ban si dupa am primit unban de la @Cristian BG [~R] si s-a enervat @Strumf si a facut topic "de ce va bagati peste el si nush ce" . Pana la urma totul a fost explicat ca la carte si s-a calmat si @Strumf . Toate bune si cu rele, s-a lasat @WaveSound si a inceput sa faca prostioare am luat ban permanent din cauza lui si @xeleron a inceput sa nu ma suporte si sa ma tina in ban-uri (noi fiind amici, cat de cat) . Pana la urma, totul s-a terminat cu bine, m-am re-apucat iar de Design Zone, si dupa ce am vazut ca moderez aiurea categoria aia si nu primeam nimic, m-am gandit sa ma las cu totul +ca au intervenit alte chestii in viata mea. M-am gandit bine si am facut un contract de munca cu o firma de curierat deoarece m-am plictisit sa cheltui banii lu taica-miu , m-am angajat, am inceput sa-mi fac banii mei, am dus trai bun (si inca duc), luam o suma foarte buna la 2 saptamani de lucru, mi-am luat 2 masini (pe banii mei).
    Nu mai stiu ce sa zic, am putine emotii

    Datorita acestui forum am legat cateva prietenii frumoase cu acestia:
    @Cristian BG [~R] , @Yety# , @WaveSound , @Alin - MDFK @Strumf , @TheLord , @moxu112 , @Ryn , @Symb0L , @SageOTSP , @KillerElite , @george.cmr2 pă insta , @Blue , @dEv. , @Rowst (pomisor), @SmokerEveryDay, @#L0w @Alex Catalin (sau xuxuxuxuxuxuxuxuxuxuxuxuxuxuxux) , @Engelhardt , @RECORD's , @viktorhnu. @Jamango

    Va pup pe toti Sa fiti cuminti !!

    Last edited by ?RyN?; 05-11-19 at 16:27.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •