Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  37

View Poll Results: Vrei aceasta regula pe server?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • DA

    33 67.35%
  • NU

    16 32.65%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Exclamare Votare Regula pentru SIMON! FOARTE IMPORTANT

    La sugestia lui Skill am hotarat sa propun urmatoarea regula pentru simon:

    Simonul nu are voie sa dea comenzi de genul:

    simon spune primul duck traieste
    simon spune primul cu palaria x in cap traieste
    simon spune primul jump traieste
    simon spune primul care face x lucru traieste,
    simon spune ultimul duck traieste,
    simon spune ultimul jump traieste,
    simon spune ultimul cu x palarie in cap traieste,
    simon spune ultimul care face x lucru traieste,

    DACA IN VIATA SUNT MAI MULT DE 4 JUCATORI.


    Adica:
    • daca sunt 4 jucatori in viata la TERRO poti da comenzi cu primul/ ultimul "x" traieste.

    • daca sunt 5 sau mai multi jucatori in viata la TERRO nu poti da comenzi cu primul/ ultimul "x comanda" traieste.


    De ce?
    Pai omori multi jucatori facand nimic. Lumea dadea comenzi d-astea cand erau 10 jucatori pe server, scapand de 9 dintr-un foc, pai care mai e sansa la joc???

    A nu se confunda cu comanda: ultimul duck jump moare sau alte comenzi care sunt "sanky".
    Toate celelalte comenzi sunt lasate libere, e vorba doar de a forta simon-ul la mai multe jocuri si mai putine KILLS.
    A devenit JB-ul un primul duck jump moare/ traieste si no more fun.
    Eu astept sa votati cu PRO/ CONTRA PENTRU CA SE VA IMPLEMENTA IN REGULAMENT
    AM FACUT SI POLL.

    Warning: ACEASTA PROPUNERE VA REDUCE FREEKILL-ul si "ofticarea jucatorilor"

    Warning: ACEASTA PROPUNERE are ca scop sa nu se mai pastreze un jucator din 10 in viata printr-o comanda

    Warning: ACEASTA PROPUNERE TRATATI-O IN SERIOS, si veniti cu contra argumente


    Stiu ca restrictioneaza putin acel free game pentru SIMON si ca el e boss si da ce comenzi vrea, dar d-aia aveti POLL sa votati cum vreti sa fie.
    VOX POPULI


    Va multumesc,
    PAS.

    REPET:
    Code:
    
    Daca sunt 4 jucatori in viata ai voie sa dai comenzi cu primul sau ultimul duck/jump/etc traieste.
    ALTFEL NU!
    NU CONFUNDATI CU: SIMON SPUNE ULTIMUL DUCK JUMP MOARE, PRIMUL DUCK JUMP MOARE AICI SE OMOARA UN SINGUR JUCATOR

  2. #2

    User Info Menu

    asa e mai bine asaflsdjgaosg

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZCristian View Post
    asa e mai bine asaflsdjgaosg
    DACA TOT DAI PRO VOTEAZA SI IN POLL-UL DE MAI SUS

  4. #4

    User Info Menu

    dar in loc de 4,macar 5

  5. #5

    User Info Menu

    Am votat da.
    +1

  6. #6

    User Info Menu

    Desigur
    +1

  7. #7

    User Info Menu

    Votat sigur ca da

  8. #8

    User Info Menu

    era mai bine de la 3 sa dai comanda asta , foarte bine gandita regula asta si sa nu fie rostita nici o comanda cu primul x pana nu se ajunge la ultimi 4 prizonierii.

  9. #9

    User Info Menu

    Pana la urma o sa bagi si reguli cum ai intrat pe sv sa te conformezi regulamentului.. mai da o in pula mea de treaba khajiite, pana la urma simon-ul face ce vrea. Pana acum nu mai erau reguli peste reguli, regulamente si cacaturi, te jucai cum era pe sv si atat. Prea bagi de la tine, crezi ca o sa iti respecte cnv regulamentul? Eu nu ti-l respect, joc dupa cel vechi. Crezi ca cineva o sa respecte astea cu simonu sau ce zici tu acolo? Nimeni. Fiecare simon face ce vrea la day-ul lui, ceea ce fac si eu.
    Nu am nimic cu tn, dar prea bagi reguli peste reguli.. pana la urma o sa bagi si cand intri pe sv daca nu saluti pe cnv sa iei ban pentru ca nu ai salutat..

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Sm0kin View Post
    Pana la urma o sa bagi si reguli cum ai intrat pe sv sa te conformezi regulamentului.. mai da o in pula mea de treaba khajiite, pana la urma simon-ul face ce vrea. Pana acum nu mai erau reguli peste reguli, regulamente si cacaturi, te jucai cum era pe sv si atat. Prea bagi de la tine, crezi ca o sa iti respecte cnv regulamentul? Eu nu ti-l respect, joc dupa cel vechi. Crezi ca cineva o sa respecte astea cu simonu sau ce zici tu acolo? Nimeni. Fiecare simon face ce vrea la day-ul lui, ceea ce fac si eu.
    Nu am nimic cu tn, dar prea bagi reguli peste reguli.. pana la urma o sa bagi si cand intri pe sv daca nu saluti pe cnv sa iei ban pentru ca nu ai salutat..
    Idem el����������������

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •