Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  17
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie cristian [REZOLVAT]

    ► Nick CS: Lefter
    ► Nick admin/player reclamat: zZCristian[;x]
    ► Motiv: nici nu citeste regulamentul , la godmode day poti intra in cell + ca era trecut de 00 http://prntscr.com/oz4p0v
    ► Reguli incalcate: abuz slay
    ► Dovezi (poze/demo): https://prnt.sc/oz4l5s

  2. #2

    User Info Menu

    nu era 00 man mai era 1 minut sau 2 deci!!

  3. #3

    User Info Menu

    Da da la god mode dayppti intra in cell oricând asa ca mai bine respectai pe cei mai mari decât tine si potolestete cu abuzu asta si fii si tu un copil de treaba nu unu asa de pe alta planeta.

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZRazvan[x] View Post
    Da da la god mode dayppti intra in cell oricând asa ca mai bine respectai pe cei mai mari decât tine si potolestete cu abuzu asta si fii si tu un copil de treaba nu unu asa de pe alta planeta.
    taci ma
    nu te mai baga ca prostu in toate reclamatiiile

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZCristian View Post
    taci ma
    nu te mai baga ca prostu in toate reclamatiiile
    Ai grija la limbaj copil de 10 ani fără viitor.

  6. Likes =T|G|S= liked this post
  7. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZRazvan[x] View Post
    Ai grija la limbaj copil de 10 ani fără viitor.
    ba prostule am 13 ani si ai infraction deci nu te mai baga ca prostu iti zic eu si oricum nu era 00 Razvane
    Last edited by zZCristian; 29-08-19 at 19:11.

  8. #7

    User Info Menu

    Nu contează ce e si ai grija la limbaj ca la god mode say ai voie sa intri cell pentru ca e god mode ma copil facut din alocatie cu aia 10 ani.

  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zZCristian View Post
    nu era 00 man mai era 1 minut sau 2 deci!!
    Vezi ca am dat ss ca e trecut de 00 , era minutul 6:29 , 39 cat era , ii dai slay fara motiv , eu nici slot nu iti dadeam , noroc ca ti-a donat moartea , baiat cu iq 100 csz de el , altfel tot la slot erai , zici ca ai 13 ani , dar ai o minte zici ca n-ai , mai mult de 8 ani nu-ti dau , acum asta e

  10. Likes zZRazvan[x] liked this post
  11. #9

    User Info Menu

    Ce o fi asa de greu ma in 2k19 sa citesti 2-3 minute partea care te intereseaza din regulament.
    Ai capitolul I unde e bla bla despre cum sa te porti
    Capitolul II unde e jb mode
    Capitolul III days, doar daca vrei sa afli una alta, in rest ai restrictii din plugins
    Iar la 4,5 si altele, sunt deja pentru curiosii care nu vor quit,minne sau remove aiurea

    Citez:
    Echipa CT(Gardieni) nu are voie sa intre in cusca mare, celule si tuneluri pana timpul rundei nu indica 07:00 daca avem un Day in care Freeday-ul este valabil( exemplu: Normal Day, Cell Day, Duck Day, Walk Day, Jump Day si asa mai departe). Exceptie: Godmode Day. In acest day Gardienii au voie peste tot in orice minut.

    Am facut bold ca sa vezi ca e prezenta regula.
    Abuzul e clar, problema e ca in acest caz sunt multi si nici nu vrei sa asculti ca ce "crezi" tu e gresit...
    plm, asta vrei, asta primesti

  12. Likes h4x, sKz, Strumf liked this post
  13. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Ce o fi asa de greu ma in 2k19 sa citesti 2-3 minute partea care te intereseaza din regulament.
    Ai capitolul I unde e bla bla despre cum sa te porti
    Capitolul II unde e jb mode
    Capitolul III days, doar daca vrei sa afli una alta, in rest ai restrictii din plugins
    Iar la 4,5 si altele, sunt deja pentru curiosii care nu vor quit,minne sau remove aiurea

    Citez:
    Echipa CT(Gardieni) nu are voie sa intre in cusca mare, celule si tuneluri pana timpul rundei nu indica 07:00 daca avem un Day in care Freeday-ul este valabil( exemplu: Normal Day, Cell Day, Duck Day, Walk Day, Jump Day si asa mai departe). Exceptie: Godmode Day. In acest day Gardienii au voie peste tot in orice minut.

    Am facut bold ca sa vezi ca e prezenta regula.
    Abuzul e clar, problema e ca in acest caz sunt multi si nici nu vrei sa asculti ca ce "crezi" tu e gresit...
    plm, asta vrei, asta primesti
    m-am obisnuit cu regulamentul vechi chiar daca l-am citit pe asta nou ma obisnuies numai cu ala vechi nustiu dece

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •