Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  23
Results 1 to 5 of 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutie Alex Catalin(AleXuXuXu/Aldu) [ User - Administrator]

    Cred ca eram prin noiembrie 2012 si ma jucam pe raciul lu lord de jb si in gandul meu era : "Ce pula mea de mod mai e si asta pe 1.6 ca eu credeam ca pe 1.6 doar ne impuscam si atat" - gandire de copil de 14 ani... si imi zice un admin pe nume Creck. sa intru pe forum sa fac cerere de slot pe jb sa nu imi fure aia numele ca cica se practica, toate bune pana aici .. am facut cererea am luat slot, iar dupa o sapt sau 2 am luat ban permanent pe forum ca am injurat intr-un topic (Anzo la vremea aia). Dupa multe rugaminti si bineinteles 20 de euro am primit unban si Global si mi-am adus si sv-ul de metin in comunitate unde a stat cam 1 an si ceva ( dupa s-a oficat cristian ca am plecat si mi-a dat -1 pe forum ) si dupa toate astea am parasit comunitatea cateva luni si mai apoi aflu ca s-a inchis anzo si s-a redeschis sub numele de Alphacs cu fondatori noi @TheLord si @Strumf). Am donat si pe la astia parca 10 sau 15 euro pentru GM si dupa asta tin minte ca am inceput sa vorbesc cu moxu mai mult si m-a bagat in conferinte cu @TheLord si am inceput sa ne imprietenim ( si eu ma mir ca la cat e de distrus toti stau pe interes cu el) si din relatia aia de Fondator -GM am ajuns sa fim prieteni foarte buni si sa vorbim zilnic pe skype/steam, tin si acum minte ca nu voia sa isi arate fata niciodata si strumf la fel, ne suna cu web pe skype si isi pune husa de la laptop pe cap , pana intr-o zi cand ma suna ditamai conferinta de oameni importanti (marky, skill, lord, strumf, moxu, madness, si parca si ksaby) si toti erau cu web si am ramas putin socat cand l-am vazut pe lord cat este de urat. Dupa am fost si eu propus pentru administrator si am fost acceptat aparent (cand te propune lord cine plm nu ar da pro ) si am luat Administrator si mi-am dat si eu aere de important ca plm asa era la moda pe atunci, luai Adm si dupa 1 zi uitati de unde ai plecat si asa am fost si eu parca aprox 2 ani Adm daca nu ma insel pana a devenit plictisitor si singura chestia interesanta erau certurile de la secret . Am renuntat datorita orgoliului meu care e mai mare decat statuia libertatii si ca mi-am bagat pl in toata ungurimea lu lord si i-am dat block (sorry lord kiss you).Dar acum ne-am impacat si vorbim din nou si am cunoscut multi oameni noi si de treaba.
    In final vreau sa zic ca ma bucur ca am descoperit aceasta comunitate, am crescut impreuna cu multi oameni frumosi si nu regret nici macar o clipa petrecuta aici, sper ca acest "vis" daca ii pot zice asa sa tina mult timp de acum incolo si sa avem ocazia sa ne intalnim si in viata reala. Multi dintre noi am crescut aici pe comunitate si suntem o familie virtuala si una foarte numeroasa, nu mai avem atatea server pe cate aveam in trecut, dar avem prietenia si uniunea asta pe care multe comunitati nu o au. Ma bucur sa fac parte din asa ceva
    Tot e la moda sa ii specific (glumesc) am cunoscut in anii astia de activitate multe persoane pe care le pot considera a doua familie si care au stiut sa fie oameni in momente serioase si glumeti cand a fost cazul si astia sunt : @3l_M@C!0 , @=T|G|S= , @Alin @Cristian BG [~R] @dEv. @Geo xxh, @george.cmr2 pă insta @Jamango @Khajiit @LioNNN @OldSKull @Symb0L @TheLord @Strumf @xeleron @Yety# @Royal @Viktor H. @ServeteleFine @Bles @MoxU @kNoLLer @R3mYx @jesemE @Helheim @Ryn @SageOTSP @Engelhardt
    Cam astia sunteti cei care inca mai pastrez putin legatura sau am avut o relatie de prietenie mai buna. Cei enumerati mai sus sunt persoane care au bun simt si sunt oameni de caterinca, kiss you all
    Last edited by Alex Catalin; 30-08-19 at 14:47.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •