Apai cam prin 2014 cred cand am intrat pe un sv de jb rusesc ca eram prost nu intelegiam nimic dupa am cautat un sv romanesc poc Jb.alphacs.ro am intrat aveam nick-ul Paul dar nu ma cheama Paul prost x2 asa am intrat la simon era Hanjeru Morti da ala care intre timp are un logan si se mandreste cu el . Eram paralele dupa vreo 2 sapt de jucat am inteles cum mere trb pana cand l-am cunoscut pe jean man daca nu il stiti da ala prostu sv jb.alphacs.ro m-am inteles cu el sa jcm amandoi pe contu jean man pana cand s-a aflat si am primit ban dupa cv timp am intrat dinou mi-am facut si cont pe forum atunci cu numele Red#Bul atunci am luat si admin am facut cv activitate dupa mi-am schimbat numele in apai drq stati sa caut Lo[Ad]T|e|G|; o asa asta am mai jucat dupa m-am lasat 1 an si dupa am schimbat contul in LoAdeG o aici am donat deja pentru mod-global-adm nu prea stiam cum merge trb cu forumu si m-au ajutat acesti doi sarlatani @SageOTSP @george.cmr2 pă insta
am uitat ca am fost designer prima oara tin sa multumesc lui @dEv pentru tot ce ma invatat
Aici sunt mai multe speci de oameni cu care m-am inteles de-a lungul aventuri : @SageOTSP, @george.cmr2 pă insta, @Strumf, @TheLord, @AndyBlack, @KillerElite, @GoAgLe#, @KrAzZzY, @Alex Catalin , @dEv., @xeleron @^-RoYaL-^SsKCobra @Monk, @Geo xxh, @SmokerEveryDay @Christian #GD si asta captain america pe jb mai demult cum il cheama a stai @LioNNN
astia care nu v-am mentionat si sunteti prieteni cu mn dati un pm va pup pa toti ma
nu am scris foarte corect dar