Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Atac DARK ELIXIR TH8+

    Town Hall Level necesar: 8+
    Numele Atacului (optional, de exemplu Lavaloon..GoWiPe..etc..): e atac propriu .. l-am numit DE_Rush
    Trupe necesare: 4xHealer, 9xWizzard, 5xPEKKA, 3xArcasi(de umplutura, sa nu ramana spatii goale pe camp)+Eroii(BARBARIAN king si ARCHER queen); Ca si spell-uri: 2xRAGE Spell, 2xHEAL SPELL, 1xPOISON Spell.(la TH8 de preferat sa se pastreze numarul de 5 PEKKA, iar in cazul spell-urilor daca nu aveti loc puteti renunta lejer la cel de heal)
    Video cu atacul(optional, dacă aveți unul al vostru si mai bine):
    (Stiu ca am dat cu spell-ul ala pe regina , se mai intampla csf)

    Ca si remarca Healerii pot fi puși ori pe pekkas ori pe regina( dacă este level 15+) în funcție de cum considerati
    Se cauta un adversar cu 2000k minim dark elixir availble (urmariti sa fie tinut in storage)
    Si cu o bază cat de cat atacabila. Scopul este pătrunderea în interiorul bazei către DARK ELIXIR STORAGE. Goal-ul fiind minim 2000dark Elixir looted(pentru a se simti creșterea semnificativă în ceea ce privește această resursa) si 2 STELE de victorie,pentru a câștiga si ceva trofee decente ( dacă nu puteti, încercați macar una)
    GARANTEZ ca daca efectuați acest atac frecvent si corect puteti avea încasări de peste 40k+ pe zi
    pe lângă cantitatea mare de dark elixir pe atac ...e inevitabil sa nu luati pe langa macar 150k(cel mai mult am luat pe langa 600k) resurse basic(g/e) ceea ce inseamna ca elixirul consumat în ceea ce privește antrenarea trupelor nu reprezintă o pierdere uriașă.

    Dacă am omis ceva, sau nu înțelegeti spuneti.
    Pe lângă asta sunt curios cum vi se pare atacul meu după ce l-ati incercat.
    Last edited by =T|G|S=; 03-09-19 at 11:03.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •