Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    User Info Menu

    Intrebare Intrebare Intrebatoare

    Intru frumos zilele astea pe forum ca tot omul plictisit si ma uit la news sa vad ce se mai intampla .
    Intru la un membru care a primit advertisment iar dupa intru la toata lista de advertismente si imi vad numele acolo .
    Stiu ca zilele astea am postat in portofoliu fara model si am mers sa dau copy ca aveam tastatura dezactivata iar dupa 2 secunde primesc advertisment de la @RayzeL in cateva secunde dupa postraeea topicului GoodJobs , imi asum fiecare greseala Dar.

    Intrebarea este ca nu stiu de ce am primit alte Advertismente de la o alta persoane nu dau nume ca e irelevant pe forum .
    Nu imi dau seama din ce motiv iDK
    Link-ul catre topic - https://alphacs.ro/showthread.php?11...u-Cata1997Mike

  2. #2

    User Info Menu

    Nume video:
    Link Youtube:
    Alte precizari:

    E usor sa-l copiezi.






  3. #3

    User Info Menu

    Eu am tot evitat sa dau infra pentru cei care nu folosesc si "Alte precizari", pentru ca, nu prea isi are sensul, parerea mea. Daca alt moderator al categoriei a hotarat sa te sanctioneze pentru acest lucru, este strict problema TA, pentru ca el a sanctionat un model nerespectat.
    Eu ti-am dat infra pentru ca nu ai respectat cerinta modelului "nume video"... Este simpla ideea, doar dai copy-paste, ce poate fi mai usor de atat?
    Mi-am spus punctul de vedere, daca mai are cineva ceva de adaugat este liber sa spuna.

  4. #4

    User Info Menu

    Respectivii si-au spus punctele de vedere. In toate tu esti cel care a gresit din simplu fact ca iti e lene sa copiezi un model.
    T/C
    Respectivii nu vor fii sanctionati

  5. Likes sKz liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •