Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  14
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. #11

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Hades View Post


    Ainsley aici te corectez sau mai bine spus imi spun punctul de vedere , da sunt si pers 20 ani care sunt prosti dar ce au de a face cu sv de jbgo? Nu am vazut si eu pe cineva mai matur pe sv de mult si aici ma refer in varsta , Lord mai nou accepta cererile la toti celor de varstele 8-12 , Mie nu mi se pare unul matur dintre cei pe care ii avem :/
    Zi tu mai multe ex de admini care au varsta intre 8-12 care nu au abuzat , ei sunt mai mici si nu stiu ei exact , da mai sunt si unii mai mari cum ar fi 13-14 care abuzeaza dar la astia mai mici e mai grav parerea mea


    Uite eu propun sa se aplice o limita de admini ca suntem frt multiiiii si majoritatea inactivi , o sa ajunga ca pe sv sa fie numai admini
    Maniga are dreptate , am inceput sa avem admini de varste prea mici si nu e bine @Ainsley tu ziceai ca reclamatie ez si gata , bro crezi ca T3m!n@tor4 e robot? Nu poate sa se ocupe mereu , nu o sa mai faca fata asa ca revin la ce am spus mai sus cu cat avem admini mici cu atat fac multe greseli dar nu zic ca si cei putin mai mari nu fac dar astia mici fac mai mult abuz parerea me acum mna
    t3m! tot asta zice
    incalca regulamentul? fa reclamatie si rezolvi
    eu am trimis mesajul mai departe, daca nu se poate tine de cuvant asta nu ma priveste pe mine
    deci inca odata
    reclamatie ez
    +au fost destui "maturi" dupa varsta care au abuzat ca din toti dracii

  2. Likes Hades, TheLord liked this post
  3. #12

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ainsley View Post
    t3m! tot asta zice
    incalca regulamentul? fa reclamatie si rezolvi
    eu am trimis mesajul mai departe, daca nu se poate tine de cuvant asta nu ma priveste pe mine
    deci inca odata
    reclamatie ez
    +au fost destui "maturi" dupa varsta care au abuzat ca din toti dracii
    Eu nu am admin de mult, într-adevăr am General, dar niciodată nu m a interesat sa abuzez, sa dau ban uri aiurea sau chestii de genu asta, cred ca sunt pe puțin 30 de admini care n au mai întrat pe server de muult timp, care ar trebui sa ia remove, spre exemplu domnu președinte, joc pe server din vara și joc minim 3 ore pe zi, și eu nu l am văzut pe asta în viata mea pe server. Mai sunt nu stau sa dau exemple. Ideea e ca nu ar trebui sa ia toți copii admin, spre exemplu Crystyan, a avut și el admin 2 săptămâni după a luat remove. Specimenele de genu nu ar trebui sa aibe admin, și aici sunt de acord cu Hades, un număr limitat de locuri pentru Admini ar fii foarte benefic. Și mai e o chestie, sunt admini pe server pe care nici măcar nu ii interesează de server, întra și ei pe sv se joaca 5 minute și după ies. Eu nu înțeleg de ce sa mai faci cerere de admin dacă ești inactiv și inapt. Și legat de reclamații, T3m! E unul singur, reclamațiile sunt multe,și nimeni nu e activ pe forum, nici pe server 24/7. Și legat de maturitate, ce înseamnă maturitate la voi, ca matur poate sa fie si un copil de 14 ani (nu prea e cazul) dar imatur poate fii și un om de 20 de ani.Poate ar trebui aleși mai mulți oameni care se pot ocupa de forum, de reclamații, cereri unban, etc...

  4. Likes TheLord liked this post
  5. #13

    User Info Menu


    E buna ideea, merge implementata pe mai multe servere, spre exemplu arena. Este mult de munca dar macar obțineți admini capabili si responsabili.

  6. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by maniga View Post
    Salut, ma numesc Cosmin, pe server Maniga și pe jbgo am gradul de general. Da deși am donat pentru grad xam mai fost admin pe alte comunități de jbgo, și încerc sa mențin serverul cât mai clean și sa fac comunitatea asta una mai buna. Dar ideea e ca foarte mulți copii au admin (indiferent ca e politist sau agent etc.) abuzează de el prea mult și nici nu au dat ochiul pe regulamentul ala care parca zici ca e scris de pomana. Propun ca de fiecare data când un player face cerere de Polițist, sa i se facă un test, sa ne gândim și sa dezvoltam o serie de întrebări și sa zicem ca are 15 intebari din care trebuie sa aibă minim 12 răspunsuri corecte, și sa i se facă testul live de admini care au peste comisar, și care sunt competenți. Fără supărare dar prea mulți copii sunt acceptați și sunt vai de capul lor. Nu stau sa dau exemple ca ma plictisesc. Mulțumesc și lord sper sa te uiți peste propunerea asta.
    Ce i cu cacatu asta? coaie, crede ma ca din tot staff-ul jbgo cam 60-50% din toti admini cunosc regulamentul, ceilalti spun ca il stiu, dar habar nu au de el, ma refer acum admini mai "maturi"(15,16,17) pe orice server sunt copii care abuzeaza, care se satura si vor sa scape de grad, aia e, asa sunt ei cplm sa faci? au abuzat e t3m1 lord symb0l, si primesc -1 remove ce dracu primesc ei, un mare cacat test live, daca e un admin sa zicem un general care nu l suporta pe cel care a facut cererea si e acceptat si vrea el sa faca testul(sa zicem asa) ala ii pune intrebari de tot cacatul si de ce sa faca testul de admin cei de la comisar in sus? voi ii dati gradul? ar trebui unul dintre fondatori, dar timpul lor nu le permite asta.. Si crede ma ca mai sunt pe jbgo, chiar copii mai maturi decat tine si oricine altcineva, care si cunosc regulamentul si crede ma ca fara copii nici un sv nu ar fii asa de populat, cu prostiile lor pe care le spun "caterinca" lor slaba, coaie fara copii jb, jbgo, plm si orice alt sv nu ar avea playeri cum au acum

    ma rog un mare cacat propunerea asta
    contra
    dev.
    Last edited by dEv.; 08-10-19 at 07:55.


    Strumf: Pula mea in gura ta ~2024

  7. Likes Ainsley liked this post
  8. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by dEv. View Post
    Ce i cu cacatu asta? coaie, crede ma ca din tot staff-ul jbgo cam 60-50% din toti admini cunosc regulamentul, ceilalti spun ca il stiu, dar habar nu au de el, ma refer acum admini mai "maturi"(15,16,17) pe orice server sunt copii care abuzeaza, care se satura si vor sa scape de grad, aia e, asa sunt ei cplm sa faci? au abuzat e t3m1 lord symb0l, si primesc -1 remove ce dracu primesc ei, un mare cacat test live, daca e un admin sa zicem un general care nu l suporta pe cel care a facut cererea si e acceptat si vrea el sa faca testul(sa zicem asa) ala ii pune intrebari de tot cacatul si de ce sa faca testul de admin cei de la comisar in sus? voi ii dati gradul? ar trebui unul dintre fondatori, dar timpul lor nu le permite asta.. Si crede ma ca mai sunt pe jbgo, chiar copii mai maturi decat tine si oricine altcineva, care si cunosc regulamentul si crede ma ca fara copii nici un sv nu ar fii asa de populat, cu prostiile lor pe care le spun "caterinca" lor slaba, coaie fara copii jb, jbgo, plm si orice alt sv nu ar avea playeri cum au acum

    ma rog un mare cacat propunerea asta
    contra
    dev.
    Ideea e sa nu fie copii care fac cerere admin, nu sa nu mai fie playeri(in cel mai mare caz copii)
    Si asa toti prostii care vor sa se lase de sv fac ceva care sa-i f**a pe fondatori in cap (ex. ban all) pentru ca ei n-au ce face cu viata lor handicapata :/
    Last edited by TonY M.; 08-10-19 at 10:28.

  9. Likes TheLord liked this post
  10. #16

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by dEv. View Post
    Ce i cu cacatu asta? coaie, crede ma ca din tot staff-ul jbgo cam 60-50% din toti admini cunosc regulamentul, ceilalti spun ca il stiu, dar habar nu au de el, ma refer acum admini mai "maturi"(15,16,17) pe orice server sunt copii care abuzeaza, care se satura si vor sa scape de grad, aia e, asa sunt ei cplm sa faci? au abuzat e t3m1 lord symb0l, si primesc -1 remove ce dracu primesc ei, un mare cacat test live, daca e un admin sa zicem un general care nu l suporta pe cel care a facut cererea si e acceptat si vrea el sa faca testul(sa zicem asa) ala ii pune intrebari de tot cacatul si de ce sa faca testul de admin cei de la comisar in sus? voi ii dati gradul? ar trebui unul dintre fondatori, dar timpul lor nu le permite asta.. Si crede ma ca mai sunt pe jbgo, chiar copii mai maturi decat tine si oricine altcineva, care si cunosc regulamentul si crede ma ca fara copii nici un sv nu ar fii asa de populat, cu prostiile lor pe care le spun "caterinca" lor slaba, coaie fara copii jb, jbgo, plm si orice alt sv nu ar avea playeri cum au acum

    ma rog un mare cacat propunerea asta
    contra
    dev.
    Ai citit restul de propuneri? De ce ar fii o idee proasta? Ok nu o fac adminii, dar ați putea să o faceți voi care sunteți moderatori de forum sau server admin adc efectiv nici măcar nu știu de ce mai aveți gradul ala fără supărare dar nici nu mi se pare normal sa vina un prost ca cRystyan sau Hackeru care a avut admin din câte vad, ca Andrei God sau ca S3by care întra și ei o data la 3 ani pe sever și se gândesc și ei sa mai abuzeze puțin ca sunt capiati, nu mi se pare corect sa fie o comunitate plina de copii idioți și reduși psihic. Cu ce a greșit ExPecT_JoKeR sa ii dea inteligentul de S3by ban permanent? Recunoaște dev ca sunt mulți idioți în staff care n au ce cauta, și nu cred ca un număr limitat de locuri în staff ar strica...

  11. Likes JuveT., #ExPeeCt, TheLord liked this post
  12. #17

    User Info Menu

    o idee buna da tot o sa abuzeze copii

  13. #18

    User Info Menu

    uppppppppppppp

  14. #19

    User Info Menu


    yes please

  15. #20

    User Info Menu

    ma ocup de cine intra in staff sau cine nu
    oricum t3minator si daca se ocupa si daca nu tot aia este tot o sa faca cerere up si lord o sa o accepte

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •