VREAU CA IN ACEST TOPIC SA POSTATI DOAR DUPA MODELUL DE MAI JOS SI DESIGUR DUPA CE CITITI CE AM SCRIS IN TOPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Cum lasam black screen la electrosocul din /knifeshop?(MEREU/DOAR HEAD):
2. Ce idee/idei ai pentru sistemul de /bet ?:


Detalii:

1. Am implementat un electrosoc care o sa fie ONLY VIP in /knifeshop la prizonieri care o sa coste 40$ si o sa dea cu +5 damage mai mult ca SABIA LASER(deci 2 hit-uri si este mort oricine) pe langa asta deoarece este o chestie VIP am adaugat si efecte cand loviti pe cineva cu acest ELECTROSOC + sunete specifice pentru un electrosoc.
Efectele speciale o sa se aplice doar daca victima este din echipa GARDIENILOR.
Am bagat un shakescreen (ca la electrocutarea din simonmenu) si un BLACK SCREEN de 0.08 secunde cand da cineva cu electrosocul in voi(desigur daca victima e GARDIAN)
Acum INTREBAREA ESTE: vreti ca acest BLACKSCREEN sa il las cand dati HIT la un GARDIAN sau doar cand dati HEADSHOT HIT cu acest knife la un GARDIAN?(shake ramane oricum la ambele situatii)

Efect electrosoc: - daca nu va merge bine click dreapta> Open image in new tab si vedeti acolo


2. Ce idei aveti pentru sistemul de BET? Deoarece s-a cam dat PRO la aceasta propunere ma gandeam sa o si implementez.
Vreau sa stiu cum vreti sa functioneze acest sistem, cand ramane ultimul prizonier la LR sa puteti paria pe ECHIPA TERO sau ECHIPA CT care o sa fie castigatoare la final de runda?(desigur daca alege FREEDAY sau FREEGUN atunci sa se anuleze bet-ul)
Sau la inceput de runda sa aveti 60 de secunde sa pariati pe o echipa CT sau TERO care o sa fie castigatoare la FINAL DE RUNDA.
Sau cand ramane ultimul prizonier la LR atunci si da LR cu un CT sa puteti paria care dintre ei castiga, asa este un pic mai complicat deoarece totul se poate desfasura intr-o secunda doar daca da instant HS tero si CT deci asa nu prea as vrea sincer.
Sau orice alta idee aveti cum vreti sa fie acest sistem de bet atunci sa SCRIETI ca de asta am facut acest topic.