Incepem prin a le lua familiile in capu pulii de javre penale ce sunt la toti cei care dau ban sau kick all.
Deoarece si ieri si azi s-a intamplat un BAN ALL am decis ca de acum cine face chestia asta sa ramana BANAT PERMANENT PE SERVER fara DREPT DE REVENIRE sau fara DREPT DE A RECUPERA GRADUL PE ORICE FEL DE CONT(desigur daca aflam ca este el) nici prin activitate nici prin donatie adica pe scurt NU MAI ARE CE CAUTA PE SERVER!

Deoarece cand se dadea un "ban all" stergeam fisierele cu lista de ban-uri si asa scapau si cei care aveau ban permanent de la mine, adica il avem ca exemplu pe Andrei#God am facut un fisier separat in care o sa notez toate steamid-urile astea infecte. In caz de ban all o sa dau unban la toti si acele steamid o sa le adaug din nou la ban permanent.
Mai marsh in pula mea de retardati, nu aveti ce face, nu va place aici? Atunci marsh in crucea voastra pe alt server ca nu va tine nimeni aici javrele pulii mele care sunteti.

Fac acest topic mai mult sa fie informativ si ca sa va intreb daca mai aveti vreun STEAMID pe care am uitat sa il trec in lista! Daca aveti vreun STEAMID de la vreo javra de genul care a dat BAN ALL sau KICK ALL intentionat (la ban all nu ma intereseaza daca este intentionat sau neintentionat acolo remove si ban permanent fara discutii) atunci sa postati in acest topic!

Momentan lista celor care nu mai au ce cauta pe server si au ban permanent si nu isi mai pot recupera gradul pe niciun cont nici prin donatie si nici prin activitate este:

STEAM_1:0:178840139 - S3by
STEAM_1:0:211067417 - xzway
STEAM_1:0:453259863 - Andrei#GOD


Cam atat pentru acest topic, sa ne pisam pe familiile lor de ratati infecti si sa ne slobozim pe rasa si pe sufletele lor de copii idioti retardati care nu au altceva mai bun de facut doar sa suga pula pe la colt de strada si sa o ia la caca. Javrele societatii.

Ps.: Daca stiti conturile lor de forum corecte va rog sa lasati link si de la ele aici sa le dau ban permanent si pe forum.