!HALLOWEEN UPDATE!

Halloween-ul bate la poarta si am decis sa ii deschidem si noi. Cu ocazia aceasta am zis sa aduag cateva mici chestii:

- Am facut un meniu mai frumos si mai usor de folosit
- Am adaugat un resource pack care vi se va baga de fiecare data cand intrati pe server doar daca ii dati voi acces sa se instaleze:
- schimba textura pentru stone,cobblestone,dirt,grass block,carved pumpkin, jack o lantern, mossy stone bricks si toate celelalte chestii mossy, frunze si cer.
**** In caz ca nu se activeaza automat resource pack-ul trebuie sa va deconectati de pe server sa dati un singur click pe el si sa dati click pe butonul "EDIT" si sa schimbati setarea "Server Resource Pack" astfel incat sa apara "Server Resource Pack: Enabled" dupa care dati click pe butonul "DONE" si reintrati pe server.
- Am oferit fly gratuit pana la data de 01.11.2019 (folositi comanda /tfly ca sa il activat)
- Am adaugat un boss nou pe care o sa il puteti cumpara si spawna din /store peste 2-3 zile. Veti avea voie sa cumparati doar unul per persoana, va costa 15k tokens si va oferi recompense pe masura.