Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    User Info Menu

    Exclamare Reclamatie Lucifer[REZOLVAT]

    ► Nick CS: SpLiFF
    ► Nick admin/player reclamat + SteamID: Lucifer (STEAM_1: 1: 217871877)
    ► Motiv: Abuz de functie, ma distram cu baietii de pe server si se baga in seama. Putea sa-mi dea mute din cs nu sa fie el smecher sa nu mai pot vorbii cu nimeni de pe server.
    Si inca ceva, nu aveti niciun regulament in legatura cu mute si gag? Mi-a dat pe perioada nedeterminata de timp.
    ► Dovezi (poze): https://steamcommunity.com/id/huliganul/screenshots

  2. #2

    User Info Menu

    Da ai primit mute cu motivul jignire staf pentru ca ai spus ca am ''fata de cal '' . Nu e vina mea ca nu sti sa vorbesti frumos , eu doar mi-am facut treaba .

  3. #3

    User Info Menu

    Intrebare

    Quote Originally Posted by LuciferM View Post
    Da ai primit mute cu motivul jignire staf pentru ca ai spus ca am ''fata de cal '' . Nu e vina mea ca nu sti sa vorbesti frumos , eu doar mi-am facut treaba .
    Arata poza pe chat cand ti-am spus ca ai fata de cal.

    Ti-a placut sa te bagi in seama cand vorbeam cu restul, daca nu e de tine nu mai intra in discutii d-astea.
    Doar pentru ca te ofensezi tu nu inseamna ca trebuie sa-mi blochezi comunicatiile pe toata harta, da-i frate voice enable 0 sau pur si simplu
    TAB > SPLIFF > BLOCK ALL COMUNICATIONS
    Last edited by jntsimplu; 28-10-19 at 00:44.

  4. #4

    User Info Menu

    Abia cand ai spus ca am fata de cal te-am santionat cu mute .
    Capitolul 1 Comportament pe server Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice jucator vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti jucatori. Sanctiune: Gag/Mute/Silence / Ban 5-60 minute . Cu asta am spus tot

  5. #5

    User Info Menu

    eu zic sa stai pe curu tau si sa nu te iei de altii
    lucifer a actionat corect
    T/C
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Contact
    Discord : Symb0L#4530
    <- Principal
    <- Principal
    <- Secundar
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •