UPDATE 29/10/2019

◆ La Freeze Day a fost rezolvat spamul din consola.
◆ Am redus cooldownu GLOBAL de la DAY-uri la 1 runda. Adica dupa ce selectati un DAY restul primesc cooldown doar 1 runda nu mai primesc 2 (sau 3 cum era in trecut) si day-ul selectat primeste 4 runde cooldown ca pana acum!(cat am jucat acum pe server parca devenea monoton sa vad aceleasi day-uri si sa nu faceti nimic la ele, asa macar puteti sa mai dati day-uri, desigur daca o sa se abuzeze iar atunci maresc limitarea inapoi)
◆ La CS DAY bug-ul in care se dadea FREEDAY automat a fost rezolvat.
◆ A fost adaugata functia de Despagubire si la Sinucigas Day.
Bug-ul in care erati invizibili la LR dupa anumite DAY-uri a fost rezolvat.
◆ Sistemul de debug pentru glock a fost optimizat.(verificati daca mai primiti glock la unele day-uri si raportati daca mai sunt probleme)

◆ Foarte multe bug-uri din sursa au fost REZOLVATE si sursa de JAILBREAK a fost foarte mult OPTIMIZATA!(am parcurs din nou toate liniile din sursa si unde am putut sa fac optimizari am facut,desigur nu am putut sa fiu atent la fiecare detaliu ca deja avem 15k de linii in sursa, de asta am nevoie de voi sa raportati PROBLEMELE, ca de ex. am creat metode mai rapide de executare si am optimizat unele coduri care incarcau memoria degeaba ca de exemplu am rezolvat executarea unei functii de multe ori degeaba intr-un timp foarte scurt etc.)


As avea rugamintea sa raportati orice fel de problema aparuta pe server ! Ma intereseaza cel mai mult SA NU VA SCOATA DE PE SERVER SAU DIN CS cu erori/etc. In caz ca va scoate de pe server la vreun DAY sau LR sau ORICE ABSOLUT ORICE am rugamintea sa RAPORTATI cat mai RAPID eroarea care va apare in CONSOLA. In cazul in care va scoate din CS va rog sa raportati eroarea care apare in fereastra de ERROR!(sper ca nu mai exista probleme de genul, din cate am inteles la CS DAY au fost probleme de genul in rest nu am vazut sa se planga cineva ca a primti CRASH sau DISCONNECT DAR RAPORTATI DACA AVETI PROBLEME mai ales cei cu NON-STEAM !!!! )