Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 7 of 7

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Topic informativ

    Salut, am observat ca in ultima perioada este o inactivitate foarte mare, atat pe server cat si pe forum . Un factor principal, este inactivitatea ta @KillerElite , ti am dat cateva mesaje acum 1 luna 2, la care nu mi-ai raspuns nici acum.
    Prin urmare vreau sa va intreb , ce aveti de gand sa faceti cu acest server?
    Ma refer strict la staff, cat si la jucatori. Inteleg ca a inceput scoala, dar in loc sa se iroseasca hostul, nu mai bine vorbesti killer sa il redeschizi in vacante? Si asa .. nu prea se joaca nimeni in timpul scolii. (A fost doar o idee)
    Cat despre admini, rog sa facem o prezenta, sa vedem cine mai este activ macar pe forum ..
    Trebuie doar sa lasati un reply cu "Prezent" si sa spuneti o idee cum sa procedam si asa mai departe.
    De ce am luat initiativa?
    Killer e singur, ma refer ca e singurul fondator si e foarte greu sa menti un server activ ( cu multi jucatori care sa joace zilnic) de unul singur . De aia va intreb , cum sa procedam.. Incet , incet vad ca acest joc *CS 1.6* moare , si nu mai vad sensul si relevanta de a mai tine serverul deschis pe perioada aceasta a scolii, cel putin fara o activitate mai mare din partea staffului cat si a fondatorului, ma rog..
    Eu am timp pentru forum, de aia i am propus in trecut daca vrea sa ma ocup de forum si asa mai departe si va rog sa va spuneti parerea, daca sunteti pro sau contra cu acest lucru.
    Promit seriozitate din partea mea, insa lasand chestiile astea la o parte . Principalul motiv care m-a facut sa fac acest topic este inactivitatea foarte mare a jucatoriilor de pe acest server, adica acest mod BB, e foarte naspa sa l joci in 2-3 playeri, de aia spun ca ar trebui sa luam niste masuri sau sa incercam sa promovam serverul cat mai mult posibil, nu ma refer neaparat la boosturi cu bani s.a.m.d , in trecut am avut un server de knife pe care il promovam impreuna cu 2 prieteni pe facebook zilnic pe diferite grupuri, si aveam in medie 15-20 jucatori mai toata dupamiaza si seara erau 24/24 . De aia spun ca ar face mult daca am promova serverul pe facebook sau orice alta metoda prin care sa nu cream dusmanie cu alte servere/comunitati.
    Rog seriozitate in acest topic si fiecare sa vina cu o opinie si mai ales idei . Multumesc frumos si Killer sper sa nu te superi sau ceva, nu fac acest topic ca sa ma plang de inactivitatea ta, dar trebuie sa luam initiativa. Te inteleg perfect ca nu mai ai timp, insa lasa-ne sa te ajutam
    #respect #bb
    Last edited by SergiuOfficial; 07-11-19 at 14:19.

  2. Likes ericsefu05 liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •