Dupa cum am zis ieri, am terminat de bagat tot ce tine de tematica de Craciun pe forum!
Punctele din acest topic care au fost rezolvate le-am trecut cu [REZOLVAT] !

Singurul punct care a ramas si care este si cam cel mai lung este:

4. Bannere pentru categorii cu tematica de Craciun: https://alphacs.ro/showthread.php?99...nere-Categorii ATENTIE!!! Daca faceti un BANNER intr-un STIL atunci sa le faceti pe TOATE in acelasi STIL. Text-ul sa fie pozitionat in STANGA pe absolut toate, nu pe unul in stanga, pe altul in dreapta si pe altul in mijloc, daca faceti intr-un stil atunci sa fie toate lafel! (acolo in acel topic a facut @dEv. ceva dar nu au fost toate in acelasi stil, daca ai pus pe cateva ninsoare pune pe toate)


Daca aveti chef/timp/idei/etc. sa le faceti atunci ar merge facute, sa avem macar intr-un an ceva cu tematica de Craciun si la bannerele de la categorii, daca nu si asa este okay !
Mai las topicul deschis, va rog daca cineva se ofera sa faca si acele bannere sa imi scrie pe profil sau privat sa stiu !
Va pupix


Toti cei care ati facut creatii pentru tematica de Craciun o sa ati fost rasplatiti cu Premium pe forum timp de O LUNA! @Blue primeste DOUA luni deoarece majoritatea iconitelor/bannerelor facute de el pentru tematica de Craciun au fost bagate si pe forum!

ORICE PROBLEME GASITI VA ROG SA RAPORTATI!

Ps.: sa nu se inteleaga gresit, toate creatiile au fost frumoase, doar ca anul acesta am decis sa le alegem pe acestea, chiar au fost frumoase toate dar am decis sa aleg ceva mai fun,simplu, cu iconite etc. Dar mi-au placut toate! Va pupix