Deoarece de foarte mult timp am deschis si regulamentul vechi si regulamentul nou si ma gandesc cum sa rezolvam situatiile in care se ajunge sa jucati 1 ct vs 20 tero am decis ca cel mai bine este sa adaugam o specificare noua in regulament care sa permita jucatorilor sa intre la CT fara sa aiba 20 de minute jucate la TERO in cazul in care nu se respecta regula de 1 CT la 3 TERO.

Regulament vechi: https://alphacs.ro/showthread.php?4036
Regulament nou: https://alphacs.ro/showthread.php?59369

Fac acest topic pentru a vedea ce PARERE AVETI DESPRE REGULA NOUA si am postat ambele topicuri cu REGULAMENT pentru a va intreba CE VRETI DIN CEL VECHI IN CEL NOU, SAU CE VRETI SA SCOATEM/MODIFICAM DIN CEL NOU. Orice propunere aveti o puteti scrie aici, acum este momentul sa "comentati" despre regulament si sa spuneti ce nu va place la el etc. si sa cautam o solutie pentru a rezolva neplacerile sau limitarile.

Regula noua:

IMPORTANT !!! Daca nu se respecta regula 1 CT la 3 TERO atunci pot intra la Echipa CT(Gardieni) si jucatori care nu au 20 de minute jucate la Echipa Terro(Prizonieri) cu exceptia celor care au jucat harta anterioara la Echipa CT(Gardieni). Prioritate o sa aiba mereu jucatorii care au 20 de minute jucate la Echipa Terro(Prizonieri).


ATENTIE!!!! REGULA DEJA A FOST INTRODUSA IN REGULAMENT SI TREBUIE RESPECTATA!!!!!!!!! ASTEPT PARERI DESPRE REGULA, DACA AVETI PROPUNERI SA O MODIFICAM SAU ETC. NU EZITATI SA POSTATI!

Repet, m-am gandit foarte mult cum sa rezolv chestia asta, ma gandeam sa va bag regula veche 1 mapa TERO si 1 CT, dar ma gandesc ca se ajunge la abuz dupa(chit ca in trecut nu era cand era regula asa). Dar totusi este mai bine si sa impunem un timp de joc deoarece este mai usor de verificat daca macar un jucator a stat la vreo echipa 20 de minute. Dar totusi daca aveti idei mai bune cum sa rezolvam situatiile mentionate mai sus (adica cand nu se respecta 1 CT la 3 TERO si se ajunge la 1 vs 20) atunci PROPUNETI aici, daca credeti ca este mai bine doar cu o simpla regula 1 mapa TERO si dupa 1 CT atunci spuneti.

ASTEPT PARERI!!!!!!!!!!