Salutare dragutilor , stiu ca am zis ca anul acesta deoarece am bagat modul de Craciun mai rapid o sa organizam si concursurile un pic mai rapid dar ne-am luat mereu cu treburi, fix-uri si nu am reusit inca sa postez concursurile pe forum. Initial am vrut sa le organizam mai rapid ca sa le si terminam dupa 2-3 zile de cand se termina craciunul si sa va bucurati de premii cat mai mult! O sa las concursul asta deschis pana dupa Craciun si daca o sa fie destui participanti atunci il si inchidem mai rapid!
Ca in fiecare an primul concurs organizat pe forum o sa fie unul de desenat, asta deja este o traditie la noi si ma bucur in fiecare an sa vad desenele voastre si ca va straduiti sa faceti ceva frumos! Mai jos gasiti toate informatiile necesare despre acest concurs, sa nu o mai lungim si sa incepem cu ce aveti de facut.

Ce aveti de facut?
Este chiar foarte simplu ! Trebuie sa faceti pe o foaie A3 sau A4 un desen cu tematica de Craciun si Jail Break , care trebuie neaparat sa includa server-ul JB.ALPHACS.RO in el !

Regulament & Informatii :

1. Desenul trebuie sa fie unul cu tematica de CRACIUN si JAILBREAK , nu sunteti nevoiti sa faceti doar inchisoare sau prizonieri, puteti sa faceti orice desen cu tematica de Craciun si sa mai apara pe el un Prizonier , Gardian etc. , aici faceti dupa propia voastra imaginatie, puteti chiar sa faceti strict cu JailBreak cu atmosfera de Craciun !
2. Desenul trebuie realizat pe o foaie A3 sau A4 !
3. Desenul trebuie sa fie facut de MANA , NU este permis sa scoateti desen la imprimanta si voi doar sa il colorati si sa scrieti pe el JB.ALPHACS.RO in caz contrar daca sunteti prinsi cu asta o sa fiti automat DESCALIFICATI !
4. Nu aveti voie sa luati desenele din anii trecuti si sa concurati cu ele, cei care fac asta o sa fie DESCALIFICATI !
5. Nu aveti voie sa luati desenele colegilor ( chiar si cele din anul trecut ) si sa concurati cu ele!
6. Un desen cu mai multe detalii, colorat si frumos organizat o sa fie "punctat" mai bine de catre organizatori ! (asta nu inseamna ca si castiga, orice desen poate sa fie castigator)
7. Pe desen trebuie sa scrieti neaparat undeva NICK-UL VOSTRU DE PE SERVER, 2019 si JB.ALPHACS.RO !
8. Pe desen inafara de textele obligatorii de la punctul 7. puteti sa mai scrieti ce doriti voi(desigur nu este obligatoriu, doar daca vreti), urare/mesaj/dorinta de Craciun/etc.
9. Nu aveti voie sa editati pozele intr-un program PC.
10. Nu aveti voie sa radeti de desenele altora sau sa batjocuriti pe cineva , riscati DESCALIFICARE !
11. Daca va place un desen postat de un concurent , puteti simplu sa ii da-ti un "LIKE" la post , nu trebuie sa creati alt post !
12. Dupa ce realizati desenele trebuie sa le faceti poza cu ce doriti voi telefon/aparat foto/etc. si sa le urcati pe https://imgur.com/upload.
13. Dupa ce uracti pozele pe https://imgur.com/upload trebuie sa postati link-ul in acest topic direct in modelul vostru de inscriere. Puteti sa va inscrieti si inainte sa aveti desenul facut si dupa ce il terminati doar va editati postarea si puneti link-ul de la desen !

Model de inscriere:

Nick CS:
Am citit Regulament & Informatii:
Link poza DESEN:
De ce iti place Craciunul?(nu este obligatori de completat):

Premii:

Locul 1: +1 si VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna
Locul 2: VIP+SOUND+CE VREI TU 1 luna
Locul 3: VIP+CE VREI TU 1 luna

CE VREI TU = puteti alege ce doriti voi dintre SOUND/VOICE/QUIT

Acest concurs se inchide pe data de 28/12/2019 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !(repet si aici, in cazul in care nu o sa fie asa multe desene sau o sa mai fie doritori sa participe atunci o sa lasam mai mult deschis acest concurs)


Acesta este al 2-lea concurs de Craciun organizat in acest an, o sa mai urmeze cateva concursuri la care tot asa o sa puteti castiga diferite premii (ADMIN/BENEFICII) si pe care nu trebuie sa le ratati!

Totusi am decis sa las si mesajul de la event-ul cu jucarii pentru cine doreste sa il citeasca doar ca il pun intr-un SPOILER sa nu ocupe foarte mult loc!


Astea fiind spuse, vreau sa va doresc sarbatori cat mai linistite si fericite si un Craciun fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de JB.ALPHACS.RO! Sper ca o sa va distrati de sarbatori alaturi de noi si ca o sa va simtiti ca intr-o familie pe tot parcursul sarbatorilor de iarna !
Cum spun de fiecare data, rezultatele finale nu trebuie niciodata sa va dezamageasca ! O sa mai existe concursuri, o sa existe si alte posibilitati de a castiga ceva pe server ! Trebuie sa va distrati si sa va simtiti cat mai bine la aceste concursuri si sa participati din placere la ele!
Va doresc multa bafta la acest concurs si sper ca totul o sa decurga tot mai bine si ca o sa va placa foarte mult toate chestiile implementate anul acesta pe server!
Lorducu va iubeste dragutilor