https://alphacs.ro/showthread.php?101370

La God Mode Day se vor face doar jocuri, nu sunt permise comenzile normale.(doar daca sunt foarte multi si doriti sa faceti jocuri cu 10-15 playeri nu cu 20)

Eu cred ca din regula asta sa intelege ca la GodMode se fac doar jocuri
Editez acum regula:

SIMON este obligat la God Mode Day sa faca joculete, se recomanda utilizarea jocurilor de pe mapa, comenzile normale sunt permise doar in cazul in care sunt peste 15 jucatori la echipa PRIZONIERILOR si doriti sa faceti joculete cu mai putini jucatori, asta nu inseamna ca nu puteti face cu toti jucatorii, daca sunt 30 de PRIZONIERI si vreti sa va jucati cu toti atunci ii duceti direct la jocuri! Sanctiune daca nu se respecta regula cu 15 jucatori(adica daca se dau comenzi normale sub 15 PRIZONIERI) sau daca SIMON nu face joculete este: slay pentru SIMON!

Cred ca am cuprins tot ce s-a propus aici in regula asta si ca de acum totul o sa fie okay! Sanctiunea daca nu se respecta regula este SLAY PENTRU SIMON!!!! (nu cumva sa dati ban ca ne supi)

In cazul in care mai aveti propuneri nu ezitati sa deschideti un topic nou!!! Daca este okay regula puteti lasa un like la acest post sa stiu, daca nu imi scrieti pe profil daca aveti alta propunere!

T/C