Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    [..:: Propuneri ::..]

    Aici astept propunerile voastre legate de server.

  2. #2

    User Info Menu

    Adauga o optiune in meniu sa poti muta hud-ul si sa fie pe culori diferite, gen albastru, verde, negru, etc, e ciudat sa fie centrat acolo jos unde e chatu
    Daca poti, adauga o optiune de a opri animatiile la arme, gen cand arata preview-ul ala din csgo cand apesi pe f, e enervant ca iti ocupa mai tot ecranu cand esti mai concentrat
    Adauga o optiune de a opri sunetele la sfarsit de runda, alea de craciun sau care naiba is, tre sa dau volumu de la joc la minim ca sa nu le aud, aveam si eu ceva mixaj cu niste melodii pe fundal si numa ma sperie prostia aia de muzica
    Un sistem de community market nu ar strica, sa-si poata licita jucatorii skin-urile
    Daca se poate, sa se adauge o optiune de a-ti vinde automat skin-ul daca il ai deja, de exemplu, daca ai m4a1 icarus si ai gasit inca unu intr-o cutie, sa il vanda automat, sa nu mai stai sa-l vinzi tu
    Sa se adauge un sistem de convertire intre puncte si euro, de exemplu, sa primesti 10 euro pentru 500 de puncte sau oricat

  3. #3

    User Info Menu

    o sa facem aia cu hud-ul
    cu animatiile nu stiu sigur daca este posibil, ar trebui sa modific toate modele sa nu mai functioneze animatia
    o sa facem si optiunea cu sunetele
    avem grupul de pe facebook unde playerii isi pot vinde skinurile fara sa fie pe server
    sistemul care iti vinde automat skinurile nu le bag, poate iti pica un skin pe care-l vinzi mai scump unui player ?
    ma mai gandesc la asta cu puncte si euro

  4. #4

    User Info Menu

    Krazy,amice rezolva problema cu recoilu,se trage prea ciudat, baga un sistem pe killuri să-ți pice case-uri si key, si un sistem de tinte ar fii foarte fain

  5. #5

    User Info Menu

    Nu e problema cu recoilu' , trebuie sa ai skinuri bune ca sa ai un recoil mai ok , asta este ideea . Cand omori pe cineva uneori iti da cutii si keys, nu trebuie mereu sa iei cadoul ca se le primesti.










  6. #6

    User Info Menu

    KrAzZzY tata, eu zic ca ar fi fain sa se bage in meniu cu crosshair si zic sa bagi mai multe skinuri pe armele care nu au dar si pe cele care au.
    Poti baga si optiunea cu muzica preferata dintre cele de pe server sa ti o selectezi tu cand faci MVP.

    Cel mai tare server - cs.alphacs.ro
    HeLLo
    Helper.

  7. #7

    User Info Menu

    propun mai multe achievementuri,propun si (daca se poate) sa apara la killuri cand cineva a fost omorat printr-o suprafata penetrabila (pereti adica),propun sa bagi acces la u@ la helperi,ca numa helperi avem si daca e de un codat,zic playerii pe y,si nu e frumos ca noi ar trebui sa le dam gag pentru asta.
    As fi propus si sistem de assisturi,dar acel sistem trebuie sa schimbe numele jucatorului (deci nu e convenient ca pentru asta trebuie sa se scoata faza cu "nu-ti poti schimba numele in timpul jocului" sau cum dracu era si asta ar insemna ca s-ar putea folosi codatii de aceasta optiune si shituri de genu (precum citurile alea de csgo care fura nume de pe sesiune si-i schimba codatului numele) ) ,si foarte des se buguieste si se tufe,n-am vazut de cand joc eu 1.6 un sistem de assisturi sa mearga perfect.

    Ultima propunere e sa ban Jamuje ca nu mi-a dat bravo .|.

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
    Krazy,amice rezolva problema cu recoilu,se trage prea ciudat, baga un sistem pe killuri să-ți pice case-uri si key, si un sistem de tinte ar fii foarte fain
    Ai primit raspunsul de la Buzatel, sistemul de case-uri si keys ii facut cum trebuie.
    Recoilul, nu, este ok asa cum este. Daca o sa faci rost de skinuri mai rare ai sa vezi ca merge sa tragi cu ele mult mai bine.

    Quote Originally Posted by Buzatel View Post
    Nu e problema cu recoilu' , trebuie sa ai skinuri bune ca sa ai un recoil mai ok , asta este ideea . Cand omori pe cineva uneori iti da cutii si keys, nu trebuie mereu sa iei cadoul ca se le primesti.




    Quote Originally Posted by HeLLo! View Post
    KrAzZzY tata, eu zic ca ar fi fain sa se bage in meniu cu crosshair si zic sa bagi mai multe skinuri pe armele care nu au dar si pe cele care au.
    Poti baga si optiunea cu muzica preferata dintre cele de pe server sa ti o selectezi tu cand faci MVP.

    Cel mai tare server - cs.alphacs.ro
    HeLLo
    Helper.
    skinuri deja am ajuns la limita, nu merge sa adaug mape noi din cauza ca depasesc limita de 512 modele + ca se sta mult la download.

    Quote Originally Posted by Ramses View Post
    propun mai multe achievementuri,propun si (daca se poate) sa apara la killuri cand cineva a fost omorat printr-o suprafata penetrabila (pereti adica),propun sa bagi acces la u@ la helperi,ca numa helperi avem si daca e de un codat,zic playerii pe y,si nu e frumos ca noi ar trebui sa le dam gag pentru asta.
    As fi propus si sistem de assisturi,dar acel sistem trebuie sa schimbe numele jucatorului (deci nu e convenient ca pentru asta trebuie sa se scoata faza cu "nu-ti poti schimba numele in timpul jocului" sau cum dracu era si asta ar insemna ca s-ar putea folosi codatii de aceasta optiune si shituri de genu (precum citurile alea de csgo care fura nume de pe sesiune si-i schimba codatului numele) ) ,si foarte des se buguieste si se tufe,n-am vazut de cand joc eu 1.6 un sistem de assisturi sa mearga perfect.

    Ultima propunere e sa ban Jamuje ca nu mi-a dat bravo .|.
    Sistemul de realizari am in plan sa-l scot.
    kill prin perete ? Pe cine il intereseaza atata timp cat e kill, prea multe functii implementate in server dupa.
    Acces la u@ la helperi ? Pentru ce ? Si asa ca nu au multe accese, vreti sa vedeti u@ faceti cerere UP cand aveti 15 ore.
    Am incercat sa implementez mai demult sistemul de asist insa nu functiona corespunzator, se suprapunea cu nu stiu ce.

  9. #9

    User Info Menu

    M-as intreba daca poti baga sa nu mai trebuiasca sa cumparam gloante deoarece ar ajuta playerii sa nu mai dea foarte multi bani.

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by CEL-MAI-BUN View Post
    M-as intreba daca poti baga sa nu mai trebuiasca sa cumparam gloante deoarece ar ajuta playerii sa nu mai dea foarte multi bani.
    Inutil , gloantele costa putin










Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •