Hellau dragutilor, dupa cum am spus o sa anunt castigatorii la concursuri zilele astea, a mai trecut o zi de cand am anuntat castigatorii la celelalte concursuri, am fost putoare o zi, am dormit, nu aveam chef de nimic si a trebuit sa caut si ceva material okay (intro etc.) pentru a face video pentru concursurile de desen si meme, desigur asta sa zicem ca nu a durat mult dar a durat mult ca sa decid cine castiga, a durat mult deoarece am decis castigatorii si la concursurile de pe jb si cum si acolo a fost greu de decis a durat un pic mai mult, nu e usoara alegerea la concursuri.
Ma bucur ca a decurs totul frumos de Craciun pe server ! Va iubix mult dragutilor !

Sa nu o mai lungim si sa trecem la anuntarea castigatorilor:

Mai jos aveti poze cu TOP15 JUCARII si cu castigatorii acestui concurs!
Felicitari tuturor si ma bucur ca totul a decurs bine!

Poza cu TOP15 server si baza de date:





Locul 1: Mrioio258 - STEAM_1:1:180521821 +2 si VIP+SOUND doua luni - REZOLVAT
Locul 2: TheFrostZK - STEAM_1:0:60829589 +2 si VIP+SOUND o luna - REZOLVAT
Locul 3: oDaiCu Skorpion - STEAM_1:1:501720311+1 si VIP+SOUND o luna - REZOLVAT

In cazul in care deja aveti GENERAL si nu puteti sa primiti +1 primiti in locul lui +2 SAPTAMANI VIP (daca aveti +2 primiti +1 LUNA VIP)!

Felicitari tuturor castigatorilor cat si tuturor participantilor ! Va doresc din nou Sarbatori Fericite si desigur deoarece imediat intram in anul nou va doresc un An Nou Fericit si plin de realizari si bucurii ! Fie ca si urmatorul an sa ajungem sa realizam aceste concursuri,update-uri,etc. pe server cat si pe comunitatea noastra si sa realizam lucruri mari si frumoase in 2020 si aici cat si in viata personala a fiecareia dintre noi !
Rezultatele nu trebuie sa va dezamageasca, va spun mereu chestia asta deoarece o sa mai fie concursuri organizate la care puteti castiga foarte usor premii mari pe server!
Va iubix si va pupix dragutilor !