Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 10 of 10

Thread: Laptop gaming

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by AdyTzu View Post
    @ConceptioN uite aici si mai bun ai RTX 2060 si mai ieftin. Ce difera sunt RAMI si procesorul dar oricand poti face un upgrade la rami. Cam ce ti-a recomandat xeleron si ce am pus eu sunt singurele pana in 4000 lei, daca mai vrei sa mai adaugi inca vreo 300-400lei in plus iti iei ceva si mai bun, acum totul depinde de tine.
    https://www.pcgarage.ro/notebook-lap...b-no-os-black/
    Quote Originally Posted by ConceptioN View Post
    Daca poti sa imi recomanzi unul mai ieftin(sub 4000 fara discount) care sa ruleze doar LoL mai mult decat decent, este bine primit, daca nu se poate da t/c
    Ce face el cu acel RTX ? il tine de pomana pentru Facebook, forum si LoL ? acel TUF recomandat de mine este mai scump din cauza celor 16GB RAM cu care vine din fabrica si 3750H. Damn.

    Incetati dracu sa mai aruncati banii pe RTX-uri daca voi va limitati doar la jocuri de tip eSports.

    Oricum, comanda nu o da chiar acum, mai are nevoie de timp asa ca o sa inchid topicul, daca imi spuneai asta de la inceputului topicul, il inchideam din start. De ce veniti cu cereri daca nici macar nu aveti banii in buzunar ? preturile si stocurile se schimba in minute, ore, zile, o recomandare acum este doar o pierdere de timp.

    Locked.
    Last edited by xeleron; 01-01-20 at 15:16.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •