Hellauuuuuuuuuuuu dragutilor , nu vreau sa fac foarte lung acest topic deoarece cam tot ce era de spus despre anul 2019 am scris deja aici: https://alphacs.ro/showthread.php?116847

Vreau sa va doresc un An Nou Fericit si un 2020 plin de realizari, de bucurii, de tot ce va este drag voua si sper ca in acest an fiecare dintre noi o sa reusim sa realizam tot ce ne propunem si ca la final de an, de sarbatori o sa fim impreuna aici pe comunitatea noastra, pe server-ul nostru, in familia noastra si o sa ne povestim din nou trairile din anul acesta!
Sper ca si anul acesta si inca foarte mult timp o sa fiti voi, familia noastra pentru care o sa merite sa lucram, sa organizam diferite concursuri/evenimente/etc. pe server cat si pe comunitate si ca nu o sa ne parasiti niciodata ! Fie ca 2020 sa fie un an ca 2019 chiar si mai bun decat 2019 pe partea de Jail Break, un an in care ca si in 2019 sa implementam foarte multe chestii noi pe server, sa aducem sisteme noi, sa gandim concursuri/sisteme noi si desigur sa muncim cat mai mult pentru a realiza ceea ce ne dorim!

Sa nu o lungesc prea mult, vreau sa va mai doresc o data un An Nou Fericit si plin de realizari si de foarte multe bucurii !

Deoarece inca nu am facut un video de Craciun si probabil ca nu o sa mai fie facut din lipsa de inspiratie, am realizat doua video-uri micute pe server-ul de JB si JBGO de Revelion!!!!
Chiar am ramas uimit cand am vazut ca la ora 22:00/23:00 si dupa la 00:00 au fost 20-22 de jucatori pe ambele servere, a fost ceva ce a adus un plus in revelionul acesta pentru mine si chiar m-a facut pe mine cat si pe cei de pe server foarte fericiti, stiu ca v-a placut sa dam cu artificii pe server si ca v-ati simtit bine si revelionul acesta ! Ma bucur ca anul acesta am fost alaturi de voi pe server si am petrecut revelionul alaturi de voi!
Lorducu va pupix si va iubixxxxxxxxxxx dragutilor


Video de Revelion: