» Nick : IonutTC
» Nume real : Temneanu Ionut-Cristian
» Vârsta(Minim 12) : Am 16 ani.
» Experiență bukkit/spigot/pluginuri/minecraft : Experienta in minecraft am vreo 5-6 ani de joc,spigot si plugin-uri doar din incecarcarile mele de a-mi deschide server (acestea fiind aproximativ acum un an),iar bukkit n-am,nu prea stiu cu ce se mananca.
» De cât timp joci pe server? : Nu stiu sigur,nu vreau sa bag mana in foc,dar parca m-am apucat pe data de 24.12.2019.
» De ce vrei acest grad? : Am ajuns la un nivel in care nu prea mai am ce face,am tot ajutat playerii pana acum si imi doresc functia ca sa mai am ce face, cu functia de 'helper' cred ca as putea sa-i ajut in mai multe moduri decat sa le raspund la niste intrebari sau sa le ofer niste iteme care sa ii ajute. In plus vreau sa ajut si comunitatea sa infloreasca,
de exmeplu cand Blitz nu e pe server,mai exista certuri si persoane cu limbaj neadecvat si degeaba le spun sa inceteze sau sa-si termine conflictul in privat.
» Poză cu orele jucate ( minim 50 ore jucate /stats) : la momentul actual am 58 de ore - https://imgur.com/a/J7crq2d
» Respecți regulamentul? : AFIRMATIV
» Discord : IonutTC#1933
» Primele 5 cifre din CNP : 50304
» Alte comentarii : Multumesc pentru timpul acordat,va pup si toate cele bune