Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Results 1 to 5 of 5

Thread: Reclamatie

  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie

    Nick Tau : ^-RoYaL-^SsKCobra
    Nick-ul Reclamatului : Simba
    Varsta ta : 21
    Pentru ce motiv il reclami?: A iesit cand am cerut wg
    Dovezi : https://imgur.com/a/bFnwXNo
    IP/Steam Id: STEAM_1:0:1935902780
    Alte precizari ? : In afara de remove , nimic altceva ( daca o sa iti fac reclamatii la admini , nu o sa arate prea frumos )


  2. #2

    User Info Menu

    in momentul ala mi-a picat internetul,avand in vedere ca trebuia sa se consulte cu un grad mai mare,nimic altceva.
    Din cate stiu tu ai mai avut o faza asemanatoare cu asta,astept raspunsul fondatorilor.
    Nu am vazut pe chat a se consulta stres cu un grad mai mare,tu nefiind mai mare

  3. #3

    User Info Menu

    1.Era pe server , si el ti-a dat banul
    2.Am primit permisiunea unui fondator(al lui Danut)
    3.Nu vin eu cu arfe si cu chestii de genul , dar am un istoric in comunitatea asta mai bogat decat ai tu in viata
    4.Cred ca te certi cu persoana gresita
    5.Ce faza asemanatoare cu asta ?

    Nu ma dau eu mare smecher ca am pile sau ceva , dar atata timp cat voi nu respectati un regulament atat de usor , automat imi ajungeti "niste puradei" in fata ochilor
    Ai primit ban 3000 de minute , ne vedem dupa ce iti trece banul ( tine cont ca next ai 6000 )


  4. Likes HeLLo!, KidZ liked this post
  5. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by KidZ View Post
    in momentul ala mi-a picat internetul,avand in vedere ca trebuia sa se consulte cu un grad mai mare,nimic altceva.
    Din cate stiu tu ai mai avut o faza asemanatoare cu asta,astept raspunsul fondatorilor.
    Nu am vazut pe chat a se consulta stres cu un grad mai mare,tu nefiind mai mare
    Are tot dreptul sa îți ceara wg, aveți același grad.
    Cum adică n ai văzut pe chat? Ca tu vorbeai cu noi când noi tot ziceam sa dai wg, nu ne băgai în seama și spuneai tot felul de chestii ca trebuie sa ne sfătuim cu grad mai mare.
    Lasă vrajara cu picatul de net, ca erai în joc și tot sareai incontinu prin baza, ai ieșit afara după vreo 5 minute de la 300 de mesaje cu da wg.

  6. #5

    User Info Menu

    Royal a vorbit cu mine despre cele intamplate si eu iam spus sa iti dea ban,si vei primi si remove pentru chestia asta.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •