Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  16
Results 1 to 10 of 11

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #8

    User Info Menu

    @randomshot_ Am pus mai sus ce scrie in regulament,m am abatut cumva de la subiect sa fie off-topic?
    Pe langa asta,pare sa fac posturi ca disperatul?I am spus omului nehotarat o chestie,n am stat sa fac inca 3-4 postari la acel topic.
    “Expira in 30 de zile” dar de ce sa-l las cand postul nu se incadreaza la ce scrie in regulament,cu ce am incalcat regulamentul?

    Sectiunea nu se numeste “propuneri server” ci “discutii server” in primul rand,chiar daca n-are legatura,ca si in propuneri poti dezbate un subiect sau comentariu,asta am si facut.
    Si prin discutii server se intelege acelasi lucru,daca tot ai zis chestia asta am zis sa te lamuresc[/QUOTE]

    Nu e nevoie sa ma lamuresti tu, nu am nevoie de "inteligenta" ta XD
    @randomshot_ ar trebui sa nu mai fii tu atotstiutor ca stii prea bine ca ce ai scris in topic-ul ala a fost inutil, nu o avut nicio legatura cu subiectul. Daca nu ai pic de creier sa-ti dai seama macar taci si stai in banca ta, spune-mi mie in ce ai scris acolo are vreo legatura cu ce era scris in topic. @KillerElite dai TC ca nu are rost, imi bat gura degeaba ma si enervez degeaba.
    Last edited by AdyTzu; 06-01-20 at 00:16.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •